Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap teljes körülmetélésen...

Tegnap teljes körülmetélésen estem át.Van 1 kis kötés rajtam(nem telibe)Az orvos azt mondta vegyem le és locsoljam kamilával illetve betadinal vettem még neugranormon kenőcsöt és betadin kenőcsöt is.Azt mondta az orvos nemkell rá másik kötés.?

Figyelt kérdés
Igazábol az lenne a kérdésem először is hogyan vegyem le a kötést és hogy milyen sorrendben használjam a kamilát betadint és a neugranornont?Fájdalmam nincs csak hajnalban keltem fel hogy lüktet nyilván a merevedéstől.?

#körülmetélés #Körülmetélés után
2022. jún. 29. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kel rá kötés! Nekem sima folyékony betadin volt. Lehet kapni ilyen hálót, én azt tettem rá, és alá egy kis géz tekeréssel.

[link]

2022. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted Miért mondta az orvos hogy nemkell kötnöm pedig magánhoz mentem ráadásul elég jó szakemberhez?Igazábol ithon pihenek 2 hétig lehet talán azért mondta?
2022. jún. 29. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Jobb ha teszel ra kötsz a neugranormont egyenklöre hanyagold mert hamosit hagyd parnapot h jojön ki aminek kikell majd 1het mulva jöhet addig kamila tökeletes
2022. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Es mielöbbi jobbulast
2022. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 29. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
A kamillával óvatosan bánj azért, mert szárít!
2022. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
89%

Kerdezd meg a dokit aki műtött

Nem mondta?

2022. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!