Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez így rendben van a fitymámnál?

Ez így rendben van a fitymámnál?

Figyelt kérdés

Most vagyok 22. Már kis koromban is volt vele probléma, eleinte részlegesen le volt tapadva a fitymám de szépen levált, de már nem tudom hogy mi okból de körülmetéléről is beszélt az orvos akkor.

Azóta nem látta orvos. Viszont most már ez kicsit zavar is, meg azt mondják hogy ez így valóban nem természetes.

Szóval alap állapotában nincs vele semmi gond simán hátra tudom húzni. Viszont mereven kissé feszül a fitymám ha a makkon van, úgy hátra tudom húzni hogy a makk mögött így fel van gyűrődve de jobban hátrébb nem megy mert erősen feszül az egész fitymám. Ezen a képen jobbról a második még megy, de a jobb oldali már nem mert úgy nagyon feszül: [link]


Ez így normális vagy gond van a fitymámmal?



2022. jún. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű kicsit szűkebb, vagy rövidebb a fitymaféked. Nekem emiatt van körülmetélve.
2022. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Neked egyből ezt javasolta az orvos vagy de döntöttél ez mellett?
2022. jún. 29. 06:28
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Egy kicsit szukebb. A szeretkezes kozben nem zavar es nem szorit annyira h pl nem tud kijonni a vegen a cucc akkor jol van igy. Nekem is ilyesmi volt viszont idovel a hasznalat soran meg szukebb lett. Vegul doki egy beavatkozassal megoldotta azota jobb mint uj koraban. Ja es nem metelt korul. Egyaltalan.
2022. jún. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Az így természetes.Meddig akarod meg hátra húzni.Talan azt hiszed,hogy egészen a koldokodig fel ér?
2022. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!