Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek tapasztalalata...

Valakinek tapasztalalata pénisznagyobbító műtéttel kapcsolatban?Mennyire kockázatos ezt ma megcsinálni?Sajna csak 12 cm 4.5 vastag nekem az a +2/3 cm megváltás lenne.Ha már tulvan ezen és leírná a tapasztalatait örülnék

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon jó hírem vannak számodra, ma már ez teljesen rutin műtét és semmilyen fájdalommal sem jár, minimális a kockázata a mellékhatásoknak is. A barátom nem rég esett át rajta, ő plusz 10 cm-t nagyobbíttatott rajta, azóta elképesztő az együttlét, sőt naponta többször is csináljuk, olyan pózokban is, amit korábban nem tudtunk volna kivitelezni.

Én első körben a házi orvosnál érdeklődnék, adott esetben van rá tb támogatás is, de szuper magán klinikák is vannak, amiknek kifejezetten ez a profilja. Sok sikert kívánok!

2022. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem biztos hogy van értelme vagjak szövetet szval lehet nem fog állni

korod?

2022. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az elsőhöz hasonló bohócok ne fáraszák magukat köszönöm

22 vagyok

2022. júl. 7. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Jaj sajnálom hogy komolytalan troll kérdésre komoly választ vársz :D nincs ilyen lehetőség törődj bele, vannak olyan csajok akik a kicsit is szeretik, szóval no para
2022. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22 akkor már nem nő tovabb magatol sajnos , de ha megviszagasztal genetika szval masnak is ekkora családban tudom nem vigasztal mert pasik vagyunk en nem javaslom sajnos
2022. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehetőség van csak nemtudom mennyire kockázatos ill van e magyarországon olyan orvos aki vállalja.Törődjek bele hogy nemlehet barátnőm/családom csak prosti?Nem igazán megy
2022. júl. 8. 06:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy te még így ki se próbáltad.

Biztos van olyan csaj akinek ez nem jó, de sok csajnak meg tökéletes.

Már ha feláll és tudnád használni.

2022. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
végeznek ilyet ,de ha hosszabitják,akkor elvágják a pénisz feletti tartoszalagot es igy kicsit kintebbre kerül a pénisz-hátránya,hogy mivel elvágják,merev lesz,de nem áll fölfelé-a vastagitást meg saját testzsirral töltik be,hátránya,hogy egyszerre keveset tudnak betölteni..többször kell ismételni,es igy draga.meg mivel sajat testzsir elöbb utöbb felszivodik es ugyanolyna lesz..szal egyik se 100 szazalékos növelés
2022. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Najo de biztos vagy benne, hogy ez a legnagyobb problémád magaddal? Csakis emiatt nincs csajod vagy azért mert a külsőleg se vagy rendben? Gondolok arra, hogy mennyire vagy jóképű, kövér, sovány, sportos? Mennyire vagy ápolt és igényes? Milyen a személyiséged? Szóval azért nem kell mindent erre kivetíteni, csak azért mert 20+ kupak lenne, nem biztos hogy rögtön meg fogsz vele valakit.
2022. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jo hogy nem törödsz bele ha 12 cm is akkor is kanos vagy és áll farkad mondjuk nem értem ha öszintek vagyunk hogy 1 ujazastol elmmenk nők és az en ujjam sincs 12 cm ha azt nezzük, mert 25 centit akarnak már lassan 30 de lényeg kajak ez ha semmi vekony ujtol elélveznek akkor miért kell neki 25 centi
2022. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!