Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel a bőr és nemibeteg...

Ezzel a bőr és nemibeteg gondozóba forduljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjából 1-2 hónappal ezelőtt antibiotikum miatt "sikeresen" összeszedtem egy pénisz gombát. Elmentem vele dokihoz, irt fel kapszulát és kenőcsöt, ami hatott is.

Viszont ezek után úgy látom/érzem, hogy a makk eléggé ki van száradva és piros is néha. Kicsit nehezebben is jön fel e miatt a fityma elsőnek, de utána normálisan működik. Leginkább a makk alja ilyen. Nem viszket, nem fáj. Annyi kérdésem volna, hogy ezzel a problémával a bőr és nemibeteg gondozóba kell fordulnom? Nektek volt ilyen? Elvileg csütörtökön tudok menni orvoshoz ha úgy van.


2022. júl. 12. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

B@szki én is voktam így,tudom milyen kellemetlen :/ én nem mentem vele sehova,sűrűn mostam,felhúzva hagytam a bőrt és pár nap elteltével elmúlt.

Talán testápolóval kentem azon a részen ahol feszült,viszketett.

Persze nem árt ha megnéz egy orvos,de nem hinném,hogy nagy baj lehet belőle.

2022. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És örülök, hogy te már jól vagy! Igen, ezen én is gondolkodtam, hogy kenni kéne valami testápolóval vagy ilyesmivel. Csak nem igazán merem magam kezelni :'D Bár az tény, hogy valószinűleg a testápoló problémát nem okozna.
2022. júl. 12. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megoldódik nyugi!
2022. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!