Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét után...

Fitymaszűkület műtét után dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar be, ha másnap mennék dolgozni? Fontos lenne, mert csak pár napja vagyok itt.
2022. júl. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen munkakörben melózol. Ezt nem írtad.
2022. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire új vagy a munkahelyen, akkor érdemes lenne elhalasztani a mütétet.
2022. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátomnak is volt ilyen műtétje pár éve. Attól is függ, hogy neked mennyit kell beavatkozni, de én inkább elhalasztanám akkor a műtétet. A gyógyulást amúgy hátráltatja pl. cukorbetegség vagy egyéb betegség is, szóval ez eléggé többtényezős dolog, ezt így nem tudja neked senki megmondani, hogy majd hogy viseled. Ő az első 2-3 napban nehezen tudott lábraállni, emellett kamillázni neki, kötést kellett cserélni, szabadon kellett lehetőségek szerint hagyni a területet. Szerintem most irodai munkát sem jó végezned, hiszen a zárt nadrágban kellene folyamatosan ülnöd. Cipekedőset meg végképp nem, mert felnyílhat a varrat. Én a helyedben vagy a nyári szabadság idejére tolnám el, ha van, vagy amikor lehetőséged van, akkor kivenni rá 1 hét szabadságot, és max 1 hét betegszabadsággal megtolni, ha nagyon nem akarna gyógyulni. De a műtét utáni első 4 napot mindenképpen lehetőségek szerint otthon kellene töltened szerintem, a haveromnak azt hiszem a 4. nap után kezdett el elviselhető lenni.
2022. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Engem reggel 8-kor műtöttek, 14 órakor már a munkában voltam, túl kell élni és nem feladni.
2022. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 ez hülyeség pihenj nyugodtan emiatt nem rúgnak ki max ha már időpontod van okés ha még nincs várj még ha eddig tudtal kicsit varj meg. Legalább az első hónapon legyel túl
2022. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!