Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmas a fitymaszűkűleti...

Fájdalmas a fitymaszűkűleti műtét?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok.

Amitől tudom az eszem én fitymaszűkűletes vagyok, sajnos. Korábban amikor még a szüleimmel éltem rossz körülmények között éltünk és nem volt lehetőség megműteni ezt. Mostmár önálló vagyok, és tudom magamnak biztosítani a műtétet. 3 hónap múlva lesz, és őszintén bevallom, hogy félek. Akinek már volt, annak mennyire fájt a műtét?

Nagyon megköszönném a segítéset! Csak normális válaszokat kérek! Köszönöm.



#fityma #műtét #Fitymaszűkűletiműtét #Fájaműtét #Fájafitymaszűkűletiműtét
2022. júl. 22. 14:38
 1/10 gublug ***** válasza:
84%
Szia. Dehogy fájdalmas. Előtte vagy érzéstelenítenek, vagy altatnak. Utána felkelsz/felébredsz sem rossz. Kapsz rá krémet és kenni kell naponta. Nemsokára rendbe is jön.
2022. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazán nyugtató, köszönöm!
2022. júl. 23. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy foghúzás sokall kellemetlenebb, de persze az se fáj ha jól van érzéstelenítve.
2022. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
menj el mielőbb.. 20 perc az egész... aztán 3 hét alatt jó lesz.
2022. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár az esetek nagy-nagy többségében állítólag valóban sima liba és én egy rejtélyes kirívó eset vagyok, de felkészülés miatt elmesélem. A saját esetemben szinte egyáltalán nem hatott az érzéstelenítés, már hármat nyomtak be, a műtét közepén már nem tudtak mit csinálni. Talán nem szóltam időben, hogy hello és mindent érzek. Talán megállíthatták volna és átrakhattak volna altatásba. Tehát a tanácsom az, hogy ilyen esetben szólni azonnal. Inkább nem mondom, hogy mit éltem át. Viszont az eredmény - egy dolog kivételével - nagyon jó lett. Az egy dolog az, hogy hirtelenül kiderült húgycső-szűkület is és ahhoz gyors módszerrel túlságosan is belenyúltak. Úgyhogy én kicsit megszívtam. Persze hozzátartozik, hogy sima kórházban és ingyen csináltattam. Aztán nem igazán derült ki, hogy miért vagyok immunis érzéstelenítőre. De most már tudok előre szólni. Előtte 3 hónappal készült rólam vérkép, semmi sem volt benne, 1 év múlva jelentek meg rajtam sebek, még 1 évvel később derült ki Lupusz. Azzal kapcsolatban gyanítható, de utólag már nem lehet megerősíteni.
2022. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hűha... Ez nagyon nem szeretném átélni, ami azt illeti én bele is halnék ebbe a fájdalomba..

Hát csak sajnálni tudom ezt a helyzetet..

2022. júl. 26. 23:14
 7/10 anonim válasza:
Szerencsére nekem gyerekkori történt, így nem emlékszem nagyon
2022. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem gyerekkorában is volt, csak nem tudták a szüleim megengedni maguknak, hogy elvigyenek megműteni...
2022. aug. 12. 15:28
 9/10 anonim válasza:
100%
Pedig ha orvosi oka van tb-re ingyenes
2022. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,a műtét nem fáj egyáltalán,de utána van egy kellemetlen hét..mert ugye be van kötve de mindenképpen dörzsölődik ha ülsz,ha állsz..
2022. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!