Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet kisebb mellem?...

Hogyan lehet kisebb mellem? (F/17)

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

F?!


Gyúrjál... Máshogy nem nagyon. :D

2008. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, mi az a 17.


nekem 75E kell. nagy a mellem, de nem vagyok kövér, kicsi a hátam. ha valakinek ekkora melle lenne de kövér akkor kb 80D vagy 85C kell. de 17 ilyen méretet nem ismerek.


kisebbiteni mütéttel, lehet és ha zavar, vagy csúnya vagy fáj a hátad akkor érdemes megcsináltatni. aztán ha fogysz a melledböl is fogysz, de erösen kell edzened,és mell izom gyakrolatokat csinálnod, mert amúgy megereszkedik.

2008. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem Fiú/ 17 éves:D


gyúrni kell ^^ esetleg elmenni dokihoz, hátha valami hormongondod is van

2008. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit mar olyan a melled, mint egy nonek? Olyan mellekre gondolsz? Egy sracot ismerek, muteni kellett neki. Kicsit noies mellei voltak. Teljesen jol van, o egy erosebb testalkatu, hat koverke gyerek.

Nem tudom neked milyen mell problemad van. Tulsulyos vagy? Vagy vekony vagy, es melles? Akkor szerintem menjel el az orvoshoz. Ird meg, milyen van neked, milyen alkatu vagy.

2008. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!