Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tapasztalt valaki ilyet a...

Tapasztalt valaki ilyet a fitymájával?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta ilyen, de most kezdett el zavarni.

Szóval alap állapotban teljesen hátra tudom húzni, de a rövid fitymafék már akkor is látszik. Viszont merev állapotban csak a makk tövéig tudom hátrahúzni ha tovább húzom akkor feszül és fáj, valamint látszik hogy egy helyen mintha szűk lenne a fitymám ha hátra van húzva.

Valakinek volt már ilyen? Mit lehetne vele kezdeni? Orvoshoz is akarok vele menni csak gondoltam addig itt megkérdezem.



2022. aug. 7. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Aki ilyen választ ír,annak meg a nyelve .
2022. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Fordulj bizalommal egy urológushoz, ő majd elmondja a lehetőségeidet. Érdemes képet készíteni a merev állapotról, de ezt ne küld el senkinek, csak az orvosnak mutasd meg ha kéri (említsd meg, hogy van kép). Ne aggódj, nem fog kinevetni, a maszturbálás normális dolog, sőt az urológusok javasolják is. Persze ésszel (heti 3-4 alkalom)
2022. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Persze 2 és nyugodtan bátorítsad, hogy masztizzon minél többet. Meg, hogy ésszel? Még a végén kiszőrösödik a tenyere.

Szerintem meg kevesebbet polírozza a bohócot.

2022. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Mit figyelgeted meg játszol vele annyit, hogy csak meddig bírod hátrahúzni? Meg gyerek korodban nem zavart? Akkor nem fájt ha huzogattad? Nagyon undorító vagy.
2022. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nézesd meg egy jó orvossal, az többet tud mondani. Ha a fék rövid azzal nem igazán lehet otthon mit kezdeni, a fityma bőréhez képest az kevésbé nyújtható. Szerintem nézesd meg minél hamarabb.
2022. aug. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Haziorvosnak vagy urologusnak meg kellene mutatnod. Ha csak a fekkel van a gond, akkor azt egy sima bemetszessel megoldhatjak es a fitymád is megmarad.
2022. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Akkor legalább huzogathatod orba szájba.
2022. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom... Valaki tanács?
2022. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt teheted,hogy állandóan huzogatod.Lassan csak kitagul.20 évesen majd az lesz a bajod hogy nagyon tag lett.
2022. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!