Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzékeny ennyire a makkom?

Miért érzékeny ennyire a makkom?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem a gyors elélvezés a problémám, konkrétan a fájdalom. Szinte rettegek hozzáérni/hagyni hogy valami hozzáérjen a makkomhoz, mert nagyon fájdalmas. Nem újkeletű dolog, sok éve tart már ez, de már hozzászoktam, most viszont rájöttem, hogy egészségügyi okokból is orvosolni kellene ezt a problémát. Ebben kicsit érdekes számomra, hogyha mondjuk én kézzel érek hozzá/más tárgyat érintek hozzá akkor nagyon fáj, de például orális szex közben ha a szájpadláshoz ér, akkor csak úgy közepesen, óvszeres szex közben pedig csak kicsit. Vizuális csak annyi elváltozást látok, hogy a húgycső vége körül kicsit piros körben. Jártatok már esetleg hasonló cipőben? Mi volt a megoldás?
2022. aug. 18. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem volt ilyen problémám, legslábbis amig vissza tudok emlékezni. Viszont olvastam róla már. Azt írták, pl itt is korábban hasonló kéréssek él, hogy fokozatosan hozzá lehet szoktatni az érintéshez. Elöször gyenge sugarú vizet kell közvetlen rá irányítani, fokozatosan egyr jobban. Aztán vízben hozzáérni. A lényeg hogy kicsiben kell kezdeni, és fokozatosan kell növelni az inger erösségét.

De monsom, nincs ebben tapasztalatom, szóval sajnos azt nem tudom mondani hogy 100% hatásos.

[link]

Ebben a kérdésben, a vége gyakorlatilag azt mondja, hogy ha nincs gyulladás vagy fertözése akkor idővel meg fog szűnni. Éa mivel öt körül metélték neki folyamat ingerek érik a gatyában. Ezért is gondolom hogy hatásos lehet ez a dolog.

Az átjött a kérdésedböl, hogy nincs szükületed, viszot gondolom elég keveset van hátra húzva a bőr, mert érzékeny. Ha igen akkor ebben is hasonló a te illetve az ö esete, csak persze annyi különbséggel hogy neki hátra se ment soha, beked meg ilyen gondod nincs.

Nem tudom hogy segit e ez amit irtam, de hátha.

2022. aug. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok, még ezt találtam a témában, kb arrol beszél a doki mint amit leírtam.

[link]

2022. aug. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem másnak is ilyen. A makk érzékeny, főképp a tetejen, nem erős dörzsölésre lett kitalálva. Nekem változó, nem mindíg ugyanolyan érzékeny.
2022. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A makkod teteje nem annyira érzékeny,mint a nagyra duzzadt pereme!
2022. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!