Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon érzékeny a makkom. Kel...

Nagyon érzékeny a makkom. Kellemetlen amikor hozzá érek. Mit tudtok ajánlani, hogy mit csináljak vele, hogy ne essen ennyire rosszul, ha hozzá érek ? 20/F

Figyelt kérdés

Nem vagyok metélve, mosakodáskor rendesen hára húzom, megdörzsölve megmosom a makkot, utána meg is törlöm, de ezek mindig is rosszul estek, és szinte mindig majd' kiráz a hideg.

Maszturbálás sok síkosítóval megy úgy, hogy még mindig rosszul esik :D

Illetve fitymával nincs ez a rossz érzés.


Mit ajánlotok ?

Ha már van valami ötlet, h hogyan, kb mennyi ideig ? :D

Nekem már az is jó, a lelkiekben felkészülök 1-2-3 hét vagy 1-2 hónapra, hogy addig fájni fog, de utána sokkal jobb lesz :D

De így biztos hogy nem jó, hogy ennyire kellemetlen.


Nagyon köszi a válaszokat!



2021. jún. 18. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hàt szerintem a legkèzenfekvőbb hogy szoktatod az ingerekhez.
2021. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs begyulladva?
2021. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt, vagy csak nem régota ilyen? Ha mostanában alakult ki az lehet gyulladás,ahogy elöttem írták. Ha nem akkor max annyit tudok ajánlani, hogy fogdosd minél többet, akár milyen perverzül hangzik.

Meg ha már kicsit jobb lesz, hord a gatyádba hétrahuzva a fitymád. Eleinte elég gáz lesz, de idövel azt is megszokja.

2021. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszi az eddigieket!


Nekem mindig is ilyen volt, nem most jött elő, de már nagyon zavaró, hogy ennyi idő alatt nem múlt el annyira, hogy ne zavarjon.


Lenne egy kérdésem:

Ha úgy csinálom, ahogy mondtátok, hogy "elkezdem fogdosni" ameddig bírom, akkor másnapra nem lesz baja ?

Mármint ha elkezdem intenzíven babrálni, akkor történhet valami baja ? Tehát pl begyullad, nem tudon, hogy még mit tudhat :D

Csak azért kérdem, mert pl ha egy pattanást is nyomkod az ember, az is fáj, s majd emiatt megnő és begyullad.

Ha "ugyanígy" "fáj" a makkom az érintéstől, akkor lehet számítani valami ilyesmire ?


Biztos meg lehetett volna fogalmazni jobban és rövidebben is, de a lényeg ez lenne.


Köszi még1x !

2021. jún. 18. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiszta kézzel csinálod, akkor nem kellene gondnak lennie.

De ezt ne egy nap alatt próbáld megoldani, ez egy kicsit hosszabb folyamat. Fokozatosan csökkentsd a sikosítót, de azért ne hagyd el teljesen. Fürdéskor is érj hozzá minél többet. A lényeg hogy akármennyire is kellemetlen hozzá kell érnie másnak is a fitymád belsö felén kívül. Persze nem durván, vigyázz azért rá.

2021. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt. Én személy szerint háztahúzva tartottam az alsónadrágban egy-két hétig. Az első három nap volt kellemetlen, utána fokozatosan megszoktam és mai napig semmi problémám nincsen vele. Ennek már öt éve.
2021. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!