Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka annak,hogy 25...

Mi lehet az oka annak,hogy 25 évesen ilyen drasztikus változások történhetnek? F

Figyelt kérdés

Hihetetlen,de nagyjából az utóbbi 1 év alatt nagyobb lett a péniszem. Nem bebeszélem magamnak, a páromnak is feltűnt. Tudom,hogy fogyásnál nagyobbnak tűnhet, de ellenkezőleg, én híztam 10kg-ot ezidő alatt. Idáig elég vékony alkat voltam, 175 cm 55kg fölé az istennek nem tudtam menni, most meg hírtelen elkezdtem izmosodni is. Magasságom nem figyeltem, de esetleg lehet valami késői gyarapodási fázis még? Az az igazi tinédzser megugrás nálam kimaradt, 16-7 éves korom óta stagnált szinte minden,kortársaim mind azokban az években jól le is hagytak. Nemileg nem voltam későn érő szerintem, borostám is lett korán, és már ősz hajszálam is akad bőven. Érdekes ez az egész.

Tini korom óta hajlamos voltam magas pulzusra és vérnyomásra, az is helyrejött, ennyire tünetmentes évem nem is tudom,hogy volt e. Pedig nincs kezelve,soha nem is volt. Talán annyi,hogy egy ideje lazább lettem,nem stresszelek annyit, ez ilyen sok változást előidézhet?


2022. aug. 23. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Sok irigyed lesz.Írjad le a receptet.
2022. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában 24 éves korunkban fejeződik be a fejlődésünk, de ez nem törvényszerű. Nekem a mellem lett nagyobb, pedig nem szültem. Szóval van ilyen, bár nem túl gyakori.

N

2022. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

26F.

100kg felett voltam 25 éves koromig, majd az első komolyabbnak hitt kapcsolatom véget ért, eszméletlen sokat fogytam, mert 72kg vagyok 8 hónap után.

Én is észrevettem magamon, hogy nagyobb lett némivel a péniszem és a heréim is egy picit duzzadtabbak, megnőtt a szexuális érdeklődésem is. Én véleményem szerint a túlsúlyom és az önképzavarom árnyékolt be, ami miatt másképp láttam magam a tükörben magam. Most látom igazán, hogy a duci testemből mimindent kitudnék hozni, most meg szinte alig van feleslegem és nem tudok hízni, de cserébe nagyon jó a közérzetem. Mondhatni, tetszem magamnak.

Bár a fogyás nem egészséges úton történt, így nem tudom rám nézve a jövőben jelentkezik-e káros hatás(rengeteget ittam, dohányoztam, füveztem éhgyomorra, napokig nem ettem, csak ittam vizet vagy eszméletlen mennyiségű sört hónapokon keresztül).

4 és fél éves kapcsolat ment tönkre. Nem viseltem jól.

Szóval szerintem nagyon sok függ a lelki állapottól is, hogy hogyan látod magad, mint a személyiséged - mint a tested és ahogyan megváltozott.

Én mindenesetre a változásokat pozitív eredményként fogadom el, mindenesetre nem kellett volna így történnie.

2022. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Semmi irigylésre méltó nincs ebben, igazából teljesen átlagos mértékegységekről van szó minden téren, és épp ezaz,hogy én se tudom mi történik pontosan,nincs recept.


#2

Valóban eltérő lehet, ez a befejeződési időpont,páromnak 15 éves kora óta semmit se változott.


#3

Ilyesmire tudok gondolni én is, és ha tényleg ez az oka ahogy nálad is,sokkal több múlik a mentális állapoton mint gondolnánk. Talán ez a "recept", #1-hez visszacsatolva .

2022. aug. 23. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok.

Alapból nincs lófarkam, de így, hogy nincs az ágyékomon zsír, azt mondhatom, hogy megnőtt 4 centit(most így 16).

Szerintem egy törés kell, hogy mentálisan leépülj majd helyrerázódj.

2022. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gyik123 ***** válasza:
100%
Kaptál mRNS Covid vakcinát? Talán annak az eredménye. :-)
2022. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,olyat soha. 2 Szovjetet vettem fel, tavaly júniusban.
2022. aug. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!