Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Derék fájásos betegek hogy...

Derék fájásos betegek hogy tudják otthol kezelni magukat? Kenem krémmel +régebben volt ultrahang, fizióterápia ,gyógytorna Újra vissza jött a derékfájdalom

Figyelt kérdés

Álló munkát végzek a cégnél és egyellőre nem tudok még eljutni olyan gyárba ahol pl ülni kell.

Néha emelek nehezet is ...

Évente ha meg erőltetem neha 1-1het beteg szabira ki ír az orvos és ennyi.


Szerintetek ülő munka meg oldaná a fájdalmam?


(Pl kábelgyár vagy hasonló?)



2022. aug. 25. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyógytornát otthon is érdemes csinálni. A nehéz tárgyak emelését a munkavédelmi szempontokat betartva kell csinálni.
2022. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én harminc éve ülő munkát végzek, és ugyanúgy derékfájós vagyok mint te. Igazából a változatos, nem túl megerőltető munka lenne a jó, állás, ülés és séta, könnyű mozdulatok, de ez nem megoldható egy munkakörben sem. Próbálj meg óránként leülni pár percre, nyújtani, néhány mozdulatot végezz el. Hosszabb távon, amikor már nem fáj, a törzs erősítő edzés lenne hasznos.
2022. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem változat ezen melo sem ami használ borsmentaolaj parlat nekem az segitet meg 24 oras tapasz Flector de 3nap utan eget böröm tőle igy csak olaj meg tözegáfonya tea, de most azt tapasztalom ha hidegfront jön kezd fájni
2022. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gyik123 ***** válasza:
42%
Próbáld ki a gluténmentes étrendet.
2022. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gyik123 ***** válasza:
88%

“Glutén és ízületi gyulladás: mi a kapcsolat?”


[link]

2022. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyfürdő, Pesten a Lukács, reumatológus adhat kedvezményes beutalót.
2022. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségetek
2022. aug. 27. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!