Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más férfi is hulladéknak érzi...

Más férfi is hulladéknak érzi magát?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, nincs férfias arcom. Undorítóan nő a szőr az arcomon, a hangom undorító, 55 kiló vagyok 175 centivel. Semmihez nincsen kedvem emiatt. Nem tudom, akik hasonló helyzetben vagytok, ti hogy bírjátok, de én már nehezen.

2022. szept. 7. 11:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Érdemes lenne elkezdened valamit sportolni, hogy legalább az alkatod/alakod legyen vonzó.

Arcszőr ellen legjobb a borotválkozás, ha nem tetszik a bőrszíned tónusa, járj szoláriumba!

És koncentrálj az előnyös tulajdonségaidra, mert biztosan van benned olyan, amiről más csak álmodni tud.

Pl. magasságod?

hajad?

tudásod? eszed?

diplomád?

munkád?


Ha lusta vagy a változtatáshoz, akkor csak magadat hibáztasd!

2022. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Én is így érzek, de találtam olyat, aki ingyen szexel velem.
2022. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Ha lusta vagy a változtatáshoz, akkor csak magadat hibáztasd!"


A nonstop magány meg kirekesztettség, mellőzöttség nem lustaság kérdése.

2022. szept. 7. 12:03
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Azért kirekesztett az emberek többsége mert nem tanultak meg jól beilleszkedni a társadalomba. Aki meg önként nem akar beilleszkedni (mint mondjuk én) az nem érzi magát kirekesztettnek.
2022. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

"A nonstop magány meg kirekesztettség, mellőzöttség nem lustaság kérdése."

. Ennek nem sok köze van ehhez.


Nézzük, amiket felsoroltál külsődről:

- Arcszőrzet: nekem egyik oldalon nő, a másikon alig, szakállam pedig sosem lesz. Leborotválhatod teljesen, vagy keresel egy fazont, ami beválik. Szóval nem értem a problémádat.

- Nekem, hangfelvétel alapján is, olyan a hangom, mint egy transzvesztitának. Pedig relatíve mély a hangom (kb. bariton).

A feleségem valamiért mégis oda van érte. Lehet, hogy azért, mert egyedi.

Ha neked nem tetszik, nem kell vele foglalkozni, lényegesebb, mit mondasz, de figyeld meg, hogy a hangulatod befolyásolja a hangszínedet.

- Magasság/súly: ez nem mond semmit


Na, most az, hogy kirekesztenek, mellőznek valakit, az biztosan nem ilyen tök átlagos külső jegyek alapján fog történni. Hanem azért, ami benned van, és ahogyan másokhoz viszonyulsz.

2022. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

"A nonstop magány meg kirekesztettség, mellőzöttség nem lustaság kérdése."


Akarsz változtatni?

Fogsz változtatni?

Elkezdeni valamilyen sportot első sorban akarat kérdése.


HA jársz valahova, akkor embereket ismersz meg, javul az önértékelésed, de ha otthon magányosan várod a sültgalambot, az nem a más hibája.


Változtass! Megéri.

2022. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Hát figyelj! Ez az alap. Kezdj el olvasni, önfejlesztésbe kezdeni (olyan korban élünk, ahol szinte minden hozzáférhető), csinálj valamit (vállalkozást, akármit), amire büszke vagy, tegyél le valamit az asztalra, ne a környezettől várd a visszaigazolást, te legyél az első. Tudom, ez sokkal nehezebb, de én nem látok más utat, de ha elindulsz, máris vonzó leszel. Mondom ezt úgy, hogy tök átlagos vagyok, talán visszahúzódó is, de alapvetően semmi bajom az emberi kapcsolataimmal, sőt, még a nők területén is simán van 3-4 játékos, aki bármikor beizzítható lenne, ha lenne időm, energiám több vasat tartani a tűzben, meg ez vonzana (közben megházasodtam inkább :)).


Szerinted a sikeres emberek állandóan arra vártak, mit jeleznek vissza mások?

2022. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7:


Jössz ezekkel az agyonrágott klisékkel. Te el sem tudod képzelni hogy én összességében hogy nézek ki. Nekem esélyem sincs.

2022. szept. 9. 10:04
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

8: és mikor fogsz ezen változtatni?

Az elfogadás az olyan dolgokra vonatkozik amiket nem tudsz megváltoztani. Mondjuk a csípő csontod, hangod vagy az orrod. De amúgy a súlyodon lehet változtatni, a szőrön lehet változtatni (mondjuk hormon vizsgálattal!). A magasságoddal semmi baj nincs.

2022. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan dolgok tették tönkre az életemet, amin nem tudok változtatni. Minden vizsgálat megvolt. Köszi.
2022. szept. 9. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!