Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét után...

Fitymaszűkület műtét után táppénzre kell -e menni?

Figyelt kérdés

Anyagi okok miatt nem igazán szeretnék kimaradni a munkából, és szabadságom sincs már, illetve csak 1 van, amit a műtét napján vennék ki, másnak pénteken mennék dolgozni, könnyű fizikai munkát végzek.


Még nem jelentkeztem a műtétre, attól függ, hogy mennyire lehet utána dolgozni, van -e olyan, aki átesett a műtéten, hogy érezte, tudott -e utána könnyű fizikai munkát végezni?


Köszönöm.


2022. szept. 10. 16:20
 1/3 Fulár ***** válasza:
Nekem már jó 20 éve volt ezért ködösek az emlékek.De arra viszont tisztân emlékszem,hogy nekem utána néhâny napig piszkosul fájt és nagyjából 2 hétig voltam âllomânyban.Ha nagyon összeszorítottam volna a fogam szerintem tudtam volna vele dolgozni de szerencsére akkoriban nem számított ennyire az a rohadt fizetés kiesés.Erre sajnos biztosat nem lehet mondani.Próbálj a legrosszabb forgakókönyvre készűlni és akkor annâl mindenképpen csak jobb lehet!
2022. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hetet alapból ad a műtétet végző orvos.Ezt a házi orvos 1 héttel megtoldhatja .
2022. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Körülmetélésre mész? Akkor olyan 2 nap pihi jó lenne. Bár az orvos azt mondta, hogy már másnap mehetek.
2022. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!