Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az éjszakai magömlés álomban...

Az éjszakai magömlés álomban végzett maszturbáció, vagy csak egyszerűen kijön?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam semmit érezni, és sokszor nincs erotikus álmom sem mellette. Egyszerűen amikor felébredek, látom, hogy van egy kisebb volt a nadrágomon.

2022. szept. 11. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Utóbbi.
2022. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az agyad utasítja a szervezeted minden egyes pontját, így az ondóhólyag záróizmát is az ürítésre.

Nem tudatos reakcióról beszélünk, nem feltétlen kell hozzá erotikus álom.

2022. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Valójában mindkettő előfordulhat. Erotikus álom során is megtörténhet, de az is lehet, hogy csak a foltot tapasztalod, ahogy nálad is történt.
2022. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Többnyire magától, vagyis spontán történik.

[link]

2022. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nálam rendszerint így történik. Nem nagyon emlékszem, hogy lett volna valaha erotikus álmom.
2022. szept. 11. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nálam is így volt: csak azt éreztem és tapasztaltam reggel, hogy valamikor az éjszaka folyamán megtörtént.
2022. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem baj. A helyedben nem aggódnék emiatt.

Még felnőttekkel is előfordulhat, bár rendszeres nemi élet/maszturbáció mellett kisebb eséllyel. Serdülőknél pedig teljesen természetes.

2022. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7.

Nem szoktam maszturbálni, barátnőm pedig nincs, így a marad a szervezetem saját megoldása.


Olyan is volt, hogy felkeltem épp akkor, és semmit nem éreztem, csak láttam, hogy folyik ki. Merevedésem se volt.

2022. szept. 11. 13:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg volt merevedésed, csak mire magadhoz tértél, elmúlt. (Éjszakánként mindig többször is van merevedésed is, akkor is, ha nem tudsz róla).

Ezt befolyásolni nem tudod. Ha valami okból nem maszturbálsz, attól még a szervezeted, hormonháztartásod továbbra is működik, tehát ez időnként továbbra is előfordul majd.

2022. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miert nem maszturbalsz?
2022. szept. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!