Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen elváltozás lehet, hogy...

Milyen elváltozás lehet, hogy ha semmilyen látható elváltozás mellett a makk egy pontja rendkívül érzékeny, nyomásra fájdalmas?

Figyelt kérdés

Egy pár napja fennáll a probléma, hogy a makkon a húgycsőtől kicsit jobbra egy pont nagyon érzékeny, elsősorban nyomásra, de néha akkor is, ha a nadrág dörzsöli.

Ránézésre semmilyen elváltozás nincs (se hólyag, se kiütés), nincs folyás, vizelésnél nem fáj. Viszont ha fáj, akkor eléggé kellemetlen szúró érzés, ami néha szinte végigfut a medencéig.


Ha fennáll a probléma, elnézek urológushoz, de kíváncsi vagyok, van-e valami elképzelés, valaki találkozott-e már ilyennel.


2022. szept. 14. 08:49
 1/3 A kérdező kommentje:
"de néha akkor is, ha a nadrág dörzsöli": ehhez annyit hozzáfűzök tisztázásképp, hogy alapjáraton kevés nálam az előbőr, ezért ezt a részt makkon szinte sosem fedi le, ezért dörzsölheti a nadrág.
2022. szept. 14. 08:58
 2/3 anonim válasza:

Szia lehet prosztata gond is

Nekem is így kezdődött tompa fájdalommal a makkomba

Hány éves vagy?

Én 21 voltam

2022. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.


36 vagyok, és igen, a prosztatám már pár éve nagyobb, mint a szokásos. De ez amolyan krónikusnak tűnik nálam.


Pár éve voltam urológusnál, akkor herekörüli fájdalommal, és az urológus prosztatagyulladást állapított meg a fájdalom és a kissé nagyobb prosztata miatt. Akkor viszont pár nap múlva kiderült, hogy az egész övsömör, az okozott ideggyulladást, és fájdalmat...

2022. szept. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!