Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni, ha nem tudok...

Mit lehet tenni, ha nem tudok piszoárnál pisilni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen érzem, hogy kell, de nem megy.
2022. szept. 21. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hugyozz ki az ablakon. Az se megy? 😃
2022. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces
2022. szept. 21. 14:55
 3/10 anonim válasza:
Lazítsd el a hasadat, csípődet, derekadat, ha nem elég, a szádból fújjál rá egy kis hideg levegőt.
2022. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkoro menj be a rendes wc-re.
2022. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Én sosem használom a piszoárt, csak akkor ha tényleg nincs szabad fülke. Nincs ebben szerintem semmi különös, kár ezen feszengeni.
2022. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok. Ha valaki all mellettem a masik piszoarnal nekem sem megy elinditani. Ha mar elindult es ugy jon be valaki akkor mar nem gond.

Nekem az segit olyankor amikor tenyleg nem tudok mashol pisilni, hogy beallok es elkepzelem, hogy valahol mashol vagyok, egyedul. Altalabn mukodik. Nem vagyok szegyenlos, az sem zavar ha meglatjak a farkam a mellettem allok, nem tudom megmagyarazni miert ilyen nehez. Szerencsere ritka helyzet.

2022. szept. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hülyén hangzik, de gyakorlás kérdése :)


Nekem sem ment sokáig, de rákényszerítettem magam, hogy bármikor, ha lehetőségem van rá, piszoárt használjak, ha kell, percekig ott álljak, és egy idő után simán ment.


Tipp: Ne várj addig, míg nagyon kell, mert olyankor sokszor nehezebb megnyitni a csapot még rendes wcben is.

2022. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xp ali ***** válasza:
Menj ajtósba. Nekem többnyire megy, csak néha zavar, ha mellettem állnak. Ha van köztünk 1 kihagyva, akkor már nem érdekel. Mély lélegzet, szembecsukás, vagy csak magad elé bámulás illetve a sajátod nézése segíthet. Részegen csak azt utáltam, ha bejöttek a csajok és nem tudott úgy elmenni mögöttem, h ne érjen hozzám, lökjön rá a piszoárra. Szóval részegen jobban megy. :D
2022. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-el értek egyet. Meg kell szokni a helyzetet. 5-6 alkalom után könnyebb lesz. Csak akkor mindig a piszoárhoz kell menni, hogy megszokd.
2022. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most azt szoktam csinálni, hogy kicsit be fordulok, hogy még véletlenül se lássák a péniszemet, és így már megindul, ha megindult, akkor meg már nem baj, ha látnak, megy úgy is.
2022. okt. 29. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!