Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől vörösödhet ki a péniszem...

Mitől vörösödhet ki a péniszem amikor feláll? Ez betegség jele lehet?

Figyelt kérdés

Kivörösödik a makk, feszül a bőr. Amikor meg lelankad kevésbé rugalmas mint régen volt, kicsit ég, göröngyös, nem sima a bőr. Lassan alakult ki hónapok alatt, észre sem vettem, csak most, hogy régen nem ilyen volt!

Voltam orvosnál természetesen, nagyon kellemetlen volt. mint mindig mindenre azt mondta gomba, felírt canestent meg valami kencét, de semmi sem változott. Az egész tubus canestent rányomtam egy hétig és semmi.

Én attól félek ez valami súlyosabb hpv vírus lehet, vagy mi okozhat még ilyet? Visszamentem természetesen STD szűrést kértem amire azt mondták, hogy szifiliszre, gonorrheara és aidsre szűrnek és heteket kell várni az eredményre. A többi fizetős.

Az alapra leszűrtek negatív lett. Nem tudom mit tehetek még.

Olyan mintha valami allergia vagy ekcéma lenne. Amúgy minden rendben van csak amikor feláll, vagy izgalmi állapotba kerül, érzékeny szinte gyulladt vöröses lesz a bőr. Normál állapotban semmi baja. A húgycső is néha ég.


Mondom orvos, körzeti, semmit nem csinált, sőt kb olyan érzésem volt ott az orvosnál, hogy kb meg is vernek ha nem megyek már el. Valami nagyon nincs rendben az egészségüggyel. Nem tudom mi lehet ez. Mivel hónapok óta fennáll már kizártnak tartanám hogy valami komolyabb std mert semmi kiütés, genny, ilyesmi nincs. Egyszerűen csak ez, hogy tönkrement az egész bőr a makkon. Érzékeny lett és nem úgy működik mint régen.


Ha a nőknél a hpv méhnyakrákot okozhat, hogy ott is a méhszáj így tönkremegy, na ez talán ugyanez csak a makkal? Gondolom ugyanaz a vírus képes rá.

Valaki segítsen mert én harmadszorra biztos nem megyek vissza oda égetni magam abba a hentesboltnak nevezett szakrendelőbe.


2022. szept. 23. 19:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondta az orvos, hogy elképzelhető, hogy a tusfürdő irritálja. Egyrészt kb egy két évvel ezelőtt soha nem volt ilyen, másrészt pedig használtam intim tisztítót hetekig és ugyanúgy érzékeny maradt. Nagyon érzékeny mindenre.
2022. szept. 23. 19:03
 2/9 A kérdező kommentje:
Chlamidiára gondoltam mert annak hasonlóak a tünetei, néha kicsit ég is a húgycsövem + arra nem szűrtek le az alap szűrésben. Lehet magánorvoshoz kellene elmenni mert ez nem játék és nagyon kellemetlen amit az sztk művel. Lehet direkt azért csinálják, hogy ne járkáljanak oda a nemi betegek?
2022. szept. 23. 19:04
 3/9 A kérdező kommentje:
De mondom ez kb egy fél éve fennálló állapot. Voltam orvosnál, nem változott. Gondoltam rá, hogy ha ez valami makacs gomba, klórtablettás vízzel, betadinnal, sós vízzel, természetes vízzel (tóvíz) pusztítatni, ideig óráig talán jobb volt utána megint kijött az érzékenység. Szóval úgy érzem sajnos valami komoly baj lehet. Természetesen a körzeti orvos számára ez "érzékenység" és semmiség, mivel ha nem csöpög a vér, vagy a genny, és nincsenek szőlő méretű kiütések akkor az neki semmiség.
2022. szept. 23. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem folyamatosan vörös, meg semmi, hanem időnként jön elő, főleg ha felizgulok. Amúgy meg csak a húgycsőben érzek minimális, alig zavaró égő érzést.
2022. szept. 23. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Urológusnál jártál már? Ha nem, akkor keress fel egyet.
2022. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ezzel már rég elmentem volna magánba. Hiába, az ilyen pénzbe kerül.
2022. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy filléres vizsgálat, amit ne hagyj ki. Nézesd meg a vércukor szintedet. A fityma ilyen jellegű érzékenysége a kialakuló cukorbetegség jele lehet.
2022. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, elvileg nincs. Én HPV-re tippelek. Ugyanaz lehet mint a nőknél a méhnyak kivörösödése elrákosodása, elvileg a makk ugyanabból a szövetből épül fel, még a formája is hasonló.
2022. okt. 30. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért piros a peniszed,mert a barlangos tested feltoltodik vérrel,amikor merevedesed van!
2023. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!