Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hát ez elég furcsa nem?

Hát ez elég furcsa nem?

Figyelt kérdés

Mostbanában megint észrevettem,hihetetlenül idegesít...Az miért van,hogy az emberek az orrukat psizkálják,meg szipognak köhögnek?De csak úgy random.Bár vannak elképzeléseim de az hosszú lesz.


Nos régen basztattak,hogy nincs kellemes illatom stb.Mostanában nem történt ilyen,de akkor is odafigyeltem rá,fürdés mindennap,új ruha mindig,deo,stift,parfüm,golyós deo minden ami létezik.Sportolok stb.

Viszont megint elkezdtem nézni az embereket mit csinálnak körülöttem,háát aggasztó...Piszkálják az orrukat meg ilyenek.Azon gondolkodtam,hogy miattam mert büdös vagyok?Tény hogy leizzadok 2 perc alatt de azért nemár.Igaz hogy nagyon izzadós vagyok,de mindig használom a golyós deo-t frissitek is 2 órára rá.De velem van a baj?Voltam orvosi vizsgálaton is nem találtak semmit.Valaki járt már így?SOS



2022. nov. 24. 20:13
 1/1 anonim válasza:

Nem tartom valószínűnek, hogy miattad piszkálják az orrukat, de ha ez a benyomásod, finoman kérdezz rá egy embernél, akinél ezt látod, hogy csinálja, hogy miattad piszkálja e az orrát, vagy miért?

Amúgy csak azok piszkálják az orrukat, akik közvetlen a közeledben vannak, vagy azok is, akik távolabb vannak?

2022. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!