Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisfiús anyukák! Mekkora...

Kisfiús anyukák! Mekkora kukac a normális?

Figyelt kérdés

Két kisfiam van, 7 és 9 évesek, sokszor még együtt fürdenek esténként én pedig még azért bent vagyok, hajat szárítok stb.


A kisebbik fiamnak messziről láthatóan is már sokkal nagyobb kukaca van mint a 9 évesnek és igazából régebben ovis korban is jóval nagyobb volt mint a kortársaié. A 9 évesé szerintem teljesen normális, átlagos, tehát ahhoz képest nagy.


Emlékszem, hogy még a védőnő is megjegyezte annak idején a méretet. Most persze kérdezhetnétek, hogy mi ezzel a baj, inkább örüljünk neki. De én elgondolkoztam, hogy ez nem lehet valami hormonális probléma is esetleg így még bőven kamaszkor előtt?


Volt aki hasonlót tapasztalt a saját kisfiánál, hogy az átlagtól túlzottan nagyobb esetleg kisebb volt a kukac mérete?



2022. nov. 29. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem abnormális a nagyság addig nincs gond. Nem kell ezen aggódnod
2022. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Kb hetente megkérdezed
2022. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm, életemben egyszer tettem fel itt eddig kérdést, az is évekkel ezelőtt volt. :)
2022. nov. 29. 09:12
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 nem tudom milyen az abnormális de hasonlót eddig még nem láttam a környezetemben, ismerős kisfiús anyukáknál.
2022. nov. 29. 09:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet durván fog hangzani, de tudod van húsf.sz és vérf.sz, a nagyobb lehet az elsőre említett.
2022. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Kizárt,hogy te egy kisfiús anyuka vagy,sokkal inkább az a f@szméret fétises,aki rendszeresen kitalált,farokmérettel kapcsolatos kérdéseket rak fel. Nem csodálkoznék,ha te raktad volna fel valamivel korábban azt a képet,amin két srác van egyiknek nagy,másiknak kicsi.
2022. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A verpenisz mindig kisebbnek tunik.
2022. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Meg ha esetleg 9 evesnek koverebb a testalkata, akkor a hasi zsir lefedi egy reszet
2022. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál teljesen normális. Mint ahogy felnőtt korban vannak eltérések a gyerekeknél is.

Ott sokszor elég nagy latszatbeli különbség, mert 3 és 6 centi között duplája, ami látszik.

2022. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
92%

Teljesnek normális így

Nálunk is úgy van hogy az enyém kisebb mint az öcsémnek

Mért merted a a kukijukat?

2022. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!