Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatós anyukaként életmódvá...

Szoptatós anyukaként életmódváltással fogytam 15 kilot 4 honap es 16 nap alatt,normalis ez az utemu fogyás?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal ijeszteget hogy tul sok,agyon eheztetem mqgam stb...megjegyzem nem ehezek,egeszsegesen etkezem,sok salatat,gyumolcsot eszek,tejem eleg van.A kerdes inkabb az hogy tenyleg sok ez a fogyas?
2021. nov. 8. 09:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy sulybol indultam,szules elott 98 kg,utanna 92...onnan kezdtem fogyni
2021. nov. 8. 09:51
 2/6 A kérdező kommentje:
A célom 65 kg lenni
2021. nov. 8. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem, teljesen reális. Sokat olvasom itt is, hogy a még jó ütemű fogyás az heti -1kg.
2021. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és le a kalappal, nagyon ügyes vagy. :)
2021. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Mint sok mindenre, itt is az a válasz, hogy "attól függ". De ha te jól érzed magad, nem koplalsz, megadsz mindent a szervezetednek (és ezzel a babának), akkor simám lehetséges, hogy ez így normálisan létrejött. De ne várj ilyen ütemű fogyást a továbbiakban, és ne erőltesd, sőt, én ajánlom, hogy tarts egy kis szünetet.

A szülés utáni egy évben a szervezeted regenerálódik, a fogyás (pláne a nagy ütemű fogyás) pedig stressz a szervezet számára.

Manapság divat lett újdonsült anyukáknak dicsekedni azzal, hogy a szülés után pár hónappal már újra a régi bombaformájukat mutatják, de ez sem az anya, se a baba számára nem egészséges (nem mondom, hogy te ezt csinálod, nyilván nem, ezzel csak arra akarok utalni, hogy muszáj pihenőidőt adnod magadnak).

Amúgy is, egy kitartó, majd' öthónapos fogyás után érdemes "rendes" esetben is egyet szusszanni, a te esetedben meg pláne. Ne siettess semmit, a fogyásra is igaz, hogy lassan járj, tovább érsz.

2021. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve hogy az első kb 4-5 kiló víz,így a maradék 10 kiló 4 hónapra elosztva teljesen jó.

Én volt hogy 2 hét alatt 6 kilót adtam le de az inkább a szövetek közti folyadék és a salakanyagok távozása volt. Utána következett a zsír ami nehezebben és lassabban megy le..

2021. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!