Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy ideje nincs merevedésem,va...

Egy ideje nincs merevedésem,valamint a maszturbációt sem kívánom,mi lehet a baj? 18/F

Figyelt kérdés
Egy hónapja együtt voltam egy lánnyal de szex nem volt csak előjáték ami alatt én kétszer élveztem ami nem meglepő egy szűz fiútól mert akkor láttam igazán puncit.A többi privátba.Azóta nem kívánom a maszti sem valamit a szexet se.

2022. dec. 2. 22:51
 1/2 anonim válasza:
24%
Fejben dől el.. Ha nem kívánod, nem is lesz. Mentális oka van, neked kell megfejtened, mitől.
2022. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Ez előnyödre válhat szerintem.

Állj hozzá ösztönösen,intuitivan.

Ne vagyakoz, ne gondolj rá, de mikor a lány közelében vagy akkor cselekedj amit jónak érzel.

[link]

Én igyekszek onfegyelmet gyakorolni de nehezen megy,mindig el kalandorok szeyualis dolgokon, ami ki hát negatívan az életem minden területén. Az jó nem gondolsz rá, sokkal koncentraltabban tudsz figyelni más dolgokra.

Énilyen próbálok lenni.

2022. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!