Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi klimax lenne? Hogyan...

Férfi klimax lenne? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Férjemrol lenne szó. 47 éves. Az elmúlt pár hétben lobbanekonyabb, olyan reakciókat produkál amit még nem láttam tőle. Aprosagokon felhuzza magát, de nem gyengén. Vannak nagyon sötét pillanatai, amikor hihetetlen depressziós. Vannak napok, mikor hullámzik a hangulata. Néha tah. Persze megbeszéljuk, bocsánatot kér. Amikor depressziós volt "csak", akkor magaba fordult, de nem volt bunk. Ez nem csak depresszió. Néha olyan, mintha egy menstrualo hisztis rib lenne. Követelozik és újabban féltékeny, azt képzeli megcsalom, nem lenyeg h dolgozni vagyok, ahol nem tudnék összehozni egy kóbor numerat, vagy hazafelé. Gyalog járok dolgozni. Leultem vele, és elbeszelgettunk arról, h szerintem mi a baja. Megigerte próbálkozik, én is megprobalok türelmes lenni, mondtam neki, meg hogy azért vannak határok és mindent azért nem turok el. Nem tudom, h mennyi a normális, amit elturhetek, h meddig turjem. Én elhiszem hogy nehéz.

Tapasztalatok is érdekelnek, mint nőktől akiknek a párja ezen megy keresztül, és mint férfiaktól, hogy ők hogy élik ezt meg?

Olvastam h esetleg van gyógymód, kaphatna esetleg kenőcsöt v injekciót. 30.ara kértem neki idopontot orvoshoz.

Nem tudom tényleg h miként kezeljem a dolgot. Azért illene neki is visszafognia magát.

20 év van mögöttünk, szeretjük egymást. Van két gyerek, és rajtuk is csattan néha a hangulatabol.


máj. 13. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem inkább kapuzárási pánik. Lehet, hogy megtetszett neki valaki, de tudja, hogy nem lehet az övé, és ezért idegbeteg. A férfiaknál nincs ilyen drasztikus hormoningadozás, ami ilyen szintű viselkedés változást indokolna. Tartok tőle, hogy félre menő/menni vágyó vezeti le így a tehetlenség dühét azon, aki kéznél van (=feleség, gyerek).
máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Pajzsmirigye rendben?
máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Valami igazság lehet #1 válaszában, de talán nem a "félremenni vágyás", hanem az "életközepi" válság, amikor valaki nem igazán elégedett a körülményeivel, az addigi teljesítményével, az adott körülményekből kikövetkeztethető jövővel, gyakorlatilag a "sikertelenség" és egyben a tehetetlenség érzésével. Hiányzanak a valódi élmények, a változatosság, a kihívás, az ember bezártnak, korlátozottnak érzi magát és ebbe persze sok minden beletartozhat.
máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Van merevedése még?
máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Megváltozott hirtelen, dühös és csalással vádol. Azzal vádol amit épp ő tesz. Szerintem félrelép, szerelmes. Azert ideges. Mert elege van belőled, a masikkal szeretne lenni, de lehet annak nem kell komoly kapcsolatra es arra fogja, hogy azert nem kell neki a ferjed, mert házas.

Így meg téged utál.

Átmentem ilyen helyzeteken, ráfogni lehet, hogy kapuzárási pánik, de nem az

máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Ja es mivel ő félrelép, logikusnak tűnik neki, hogy te is képes vagy rá es azzal nyugtatja magát, hogy te is csinálod.
máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Jönnek ám a női logikák.
máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Női logika? Hogy valaki hirtelen a semmiből idegbeteg lesz es csalással vádol? Tutti hogy szeretője van! Ajanlom a kerdezőnek, hogy nézzen utána, telefonjában, nem szep de ilyen esetben tegye meg, esetleg kövesse amikor gyanúsan eltűnne. De ha a kerdező dolgozik, van mikor megoldja a légyottokat!

Nezd meg 8 as, hany nő tette fel ezt a kérdést a gyakorin az évek alatt, hogy férfiklimax lenne, 31-40 eves férfiakról is ! Es a valaszok közt sokan írták, hogy akkor viselkedtek így, mikor szeretőjük volt!

De akinek nem volt soha szeretője, annak fogalma sincs mit kezdjen ezzel a viselkedéssel!

máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tuti hogy nem megcsal, vagy azon agyal. Kizart. Nem kezdem el agyonmagyarazni h fizikálisan képtelenség időben, mert úgy is belemagyarazzatok, h talal rá időt. Nem kacsingat félre se mert amúgy korbeimad. Hamarabb lehet kapuzarasi pánik, 1 éve már bejatszik, h nem mindig megy neki. Panaszkodott h kevés a szex közöttünk, de soha nem voltunk nyulak. De tény hogy mivel egyre sűrűbben voltak problémák a stabilitással így én se próbálkoztam annyiszor. O is belatja h ő se volt nagyon aktív. Én mostanában sokszor jóval hamarabb elalszom mint ő. Na a lényeg h próbálkozunk visszahozni több aktivitást, ami szépen halad. De ez alatt a pár hét alatt egyre jobban afelé haladtunk, h minden este akarta. De nagyon érzékeny lett neki, és hamar el akar sulni, pedig nem a gyors menetek híve. Néha elszal és szinte nem lehet észrevenni, h közelít, vagy nem rendesen megy el, stb. Nálam is vannak olyan napok a ciklusom alatt h ágyba főbe kéne.

És igenis ok is atmennek hormonvaltozason. A tesztoszteron szintjuk változik.

Sajnos azt is olvastam h más befolyásoló tényező is bejatszhat. Ilyen a dohányzás és sajnos alkohol problémái is vannak.mindig is egyfajta kontrol alatt sikerült tartanom, de időről időre hullamvolgyekbe jut. Sajnos a maja már látja kárát. Próbálok neki segíteni, latom h tényleg próbálkozik. Sajnos tudom, h az alkohol probléma mindig ott lesz, és azt is tudom, ha nem lennék én és a gyerekek, ha én elhagynam... ha nem szeretne minket annyira, már lehet h nem lenne közöttünk, mert csak miattunk próbálja kordában tartani magát. Nem issza le magát minden nap, szombatonként ivott többet mostanaban, de most hétvégén szerencsére nem ivott semmit. Ha rosszabb lenne és állandósulna a szombat, akkor sajnos véget kellene vetnem a hazassagomnak. Vannak határok, amiket mondtam is neki. Rettenetes az alkohol fuggoseg. Borzasztó elképzelni mennyi ember küzd vele. Hálás is nekem hogy vigyázok rá. Nem sajnálatbol vagyok vele vagy ilyesmi ha erre gondoltok. Tényleg szeretjük egymást. Segíteni szeretnék neki. A házasságban ez lenne a lényeg h álljunk ki egymás mellett. Olyan könnyű azt mondani, h feljon egy probléma, dobjuk ki a kukába. Sok mindenen mentünk keresztül, mindent lekuzottunk. És megerte. Most is csak azt keresem, hogy hogyan tudnék segíteni, h mire számítsak meddig tart mire megtanulja kicsit kontrollálni.

máj. 14. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!