Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet nagyon száraz a...

Mitől lehet nagyon száraz a makkomon a bőr és egy kicsit piros is?

Figyelt kérdés

Szerintem a nyálkahártya sérülhetett… De nem viszket és nem fáj.


Soha nem szexeltem óvszer nélkül, illetve orálban volt részem gumi nélkül is, de még ezen állapot jelentkezése előtt legalább 1 éve egyáltalán nem szexeltem (és azóta sem). Emiatt nem hiszem, hogy nemi betegség.


De mi lehet ez és mit tehetnék ellene?


Merev állapotban rosszabb, jobban látszik.



2022. dec. 31. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál miért nem voltál?
2022. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért nem voltam eddig, mert nem volt olyan komoly tünetem, azt hittem majd elmúlik magától… Meg mint írtam nem volt semmilyen kockázatos nemi aktusban részem, ezért elvileg olyan durva bajom nem lehet.


De nem múlt el, szóval majd elmegyek amikor tudok, bár ez is elég bonyolult, mert jelenleg háziorvoshoz sem vagyok beiratkozva és gondolom a beutaló meg attól kell máshová…


Mindenesetre érdekelne néhány tipp hogy mi lehet ez, vagy hogy volt e ilyen másnak is, stb.

2022. dec. 31. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet. Az irritáción át a fertőzésig bármi. Kend be napi 2x betadine oldattal (vízbe picit feloldhatod és tiszta pamaccsal vidd fel) majd neogranormonnal hámosítsd vissza. A betadine majdnem minden kórokozó ellen jó. De tényleg az kellene, hogy lássa orvos, pláne hogy nem romlik. + a következő partneredre vigyázz. Nehogy elkapjon tőled valamit.
2022. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3.


Köszi! Egy ideig amúgy sem lesz még következő partnerem, több mint 1 éve nem voltam nővel, amíg nem vettek kenetet nem is leszek… Ez alap.

2022. dec. 31. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta tart
2022. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 hete + 2-3 napja…


Amint észleltem a tüneteket amúgy Canesten krémmel kentem 8 napig, a leírt utasítások szerint. De se jobb, se rosszabb nem lett, ugyanolyan…

2022. dec. 31. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet tényleg ajánlott lenne orvoshoz fordulni vele, de én nem zárnám ki azt, hogy átmeneti és elmúlik rövid időn belül. Ha egyéb panaszaid nincsenek akkor nem lehet komoly
2023. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hypermanganos oldattal mosogatni!Kenegesd Bepanten kenoccsel!
2023. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!