Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás?

Prosztatagyulladás?

Figyelt kérdés

Tavaly óta szenvedek vele. Tünetek: pénisz fájdalom, gát-végbél táji fájdalom,néha herébe sugárzó fájdalom, ejakulációs fájdalom/kellemetlen érzés, ejakulációt követően néha égő érzés a hugycsőben, merevedési zavar.

Több urulogusnal voltam már,de nem kaptam alapos vizsgálatot,csak hogy minden rendben van velem.

Nyáron kérdésre történ vizelet,ondó tenyésztés. Vizelet negatív, ondóban haemophilus parainfluenzae tenyésztett ki.

2 hetes antibiotikum kúra alatt a tünetek enyhultek,majd újra elojottek. Antibiotikum kúra után közvetlenül (mashol 2-3 hetet mondanak ra) lett csinálva ismét tenyésztés, ami negatív lett. Mivel a tünetek nem enyhultek ezért folyamatosan más orvosokhoz mentem, majd decemberben állapították meg a kismedencei fájdalom szindrómát.

Ezzel egyidejűleg lett bőrgyógyászati probléma is, makk illetve fitymapirosodas, gyulladás.Glans tenyésztést követően staphylococcus aureus,candida albicans tenyészet ki.

Fogok menni további vizsgálatokra, csak orvost keresek, de a kérdésem az lenne, hogy a legutóbb glansbol kitenyeszett 2 baktérium össze függhet prosztatagyulladással vagy teljesen más lehet a probléma.



2023. jan. 1. 11:11
 1/3 anonim válasza:

azt itt meg nem mondják neked , kitartás a gyógyuláshoz

én több évig szenvedtem vele

2023. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Családtag szinte bizonyosra veszi, hogy az ő hasonló tünetei a 4. covid oltás után jöttek elő. Szinte minden eredmény negatív lett, most CBD olajat szed, szerinte egészen hatásosnak tűnik (legalább is a fájdalmas tünetek ellen).
2023. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom figyelmedbe az alábbi fórumot, én sok segítséget kaptam ott: [link]


Másfél éve én is ezzel küzdöttem, most már eljutottam oda, hogy "csak" farokcsont fájdalmam van, az is már csak ejakuláció után. Először nekem is krónikus prosztatagyulladást diagnosztizáltak, amit átminősítettek kismedence fájdalom szindrómára. Én az orvosom tanácsára sokat mozgok, azóta szinte alig-alig van tünetem. Nekem minden tenyésztés negatív lett. A Sote-n elvileg van egy csoport, ami a krónikus kismedence fájdalom szindrómával foglalkozna, próbáltam felvenni velük a kapcsolatot, sajnos sikertelenül. A sógornőm ott végzett, megmozgatta a régi ismerettségét, úgy tűnik, hogy az a csoport csak papíron létezik, egy pénzügyi támogatáshoz kellett. Pedig jó lenne, mert még negyven se vagyok, szeretnék sokat együtt lenni a feleségemmel, de ha arra gondolok, hogy utána fájni fog a farokcsontom, akkor el-el megy a kedvem tőle.

2023. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!