Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol van tb-s urológia a...

Hol van tb-s urológia a 11.kerületben, fura szagú a vizeletem?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd ondó és vizelet labort kérni, mert elég erős szaga van a vizeletemnek. Valószínűleg nem bakteriális prosztatagyulladásom van már vagy két éve.... A gyulladáscsökkentőktől pedig már nemigazán javul a helyzet.

Azt vettem észre viszont, hogy az antibiotikus hatású gyógynövények, természetes anyagok segítenek. Ilyen pla grapefruit mag csepp vagy a propolisz. Viszont, ahogy abbahagyom ezeknek a szedését, egyből sokkal rosszabb lesz és jelentkezik az ejakuláció és vizelés utáni fájdalom.

Már 2 éve ezzel szórakozok és még csak 20 vagyok. Nem így, gyulldt prosztatával akarom leélni a következő 50 évemet.

Jótanácsokat is szívesen fogadok, nektek mi segített?



2022. okt. 5. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Háziorvoshoz kell menned az továbbirányít
2022. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni... Nagyon messze lakok Pesttől kb 3 havonta megyek csak haza
2022. okt. 5. 07:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És? Nincs telefonja a háziorvosodnak?
2022. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ott "messze" nincs tartózkodási címed? A háziorvos telefonon is tud felrakni beutalót a felhőbe, és akkor elmész a mostani helyeden lévő sztk laborba...
2022. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Urológiára nem kell beutaló.
2022. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 ezért kérdeztem, hogy a 11.kerületben milyen kórházat ajánlotok, ahol TB biztosított az ellátás...
2022. okt. 5. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Szent KRistóf rendelő.

Aztán majd ott megmondják, hogy fogadnak-e.... Van legalább munkahelyed itt Bp-en?

2022. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Diák vagyok
2022. okt. 5. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor vidd a diákigazolványodat, amin látják, hogy pl. a BME-n tanulsz, tehát jogosan mész a Szt. Kristófba...
2022. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!