Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés után meg marad az inger?

Vizelés után meg marad az inger?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap előtt kezdődött, hogy vizelés után megmarad az inger, és olyan mintha vizes lenne a péniszem vége, de igazából csak ott érzem, mintha nem ürült volna ott ki rendesen. Van, hogy elmegyek wc-re és semmi sem jön ki, ha erőlködők akkor fáj az alhasam. De mintha ilyen komfort érzés lenne benne máskor is. És egész nap ez az érzés van, szerintetek ez mi lehet?


Próbáltam sokat inni, és forró vizes fürdést is.


Orvoshoz hétfőn tudok menni, mert akkor rendel legelőször.


Volt nektek már ilyen.


2023. jan. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Felfáztál?
2023. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon prosztata gyanús a leírás .
2023. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nekem is felfázás gyanús az egész. Prosztatát nem tudom, csak nincs vele probléma 20 évesen. Holnap elmegyek dokihoz, hátha valami gyógyszert vagy valami antibiotikumot kapok, ha meg baj van akkor urulogus, kíváncsi vagyok mit mond majd.


Nektek nem volt hasonló?

2023. jan. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!