Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma tágítás mennyi idő...

Fityma tágítás mennyi idő alatt lehetséges? A többi lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy idáig soha nem húztam hátra a bőrt a farkamon, de mostanság próbálkozok. Nem csak a szex miatt. Szóval lényeg hogy hátra tudom húzni a bőrt, előtte egy kis meleg víz alatt csináltam. Merevedéskor picikét feszül, idővel ha sokat csinálom így akkor tud tágulni? Ja és a makkom alá becsúszik de alá nem próbáltam húzni, meg sztem tök felesleges. Szóval a végén a bőr ami szűkebb az tágulhat majd szerintetek? Orvoshoz nem fogok ezzel elmenni, nem vágatom meg semmi. Otthoni módszerekre vagyok kíváncsi.
2023. jan. 3. 08:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
24 vagyok am.
2023. jan. 3. 08:18
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Örvendetes, hogy neked ez a legnagyobb problémád, kívánom, hogy ez is maradjon jó sokáig.
2023. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha most hútad hátra először 24 év alatt, akkor elhiszem, hogy nem a szex miatt... Ahhoz előbb áztasd egy hónapig Domestosba, mert ezek szerint soha nem tartottad megfelelő módon tisztán.
2023. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
2 gondolom az neked nincs meg, hogy ez a szexuális életben is problémát jelenthet, ami pszichológiailag is kihathat.
2023. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
1/2 válaszoló egy f@ssz0pó gcik vagytok, rakjátok be magatoknak.:D
2023. jan. 3. 08:43
 6/21 A kérdező kommentje:
17 éves korom óta élek nemi életet és barátnőm szeretné, nem pedig azért mert nem vagyok tiszta. Ennyi esze b+ hogy lehet valakinek. Ásd már el magad te szerencsétlen.
2023. jan. 3. 08:45
 7/21 A kérdező kommentje:
#3 nincs akkora gond:D
2023. jan. 3. 08:45
 8/21 anonim ***** válasza:
7 akkora nem szokott lenni. De mégswm olyan szabad az ember, mert bizonyis dolgok nem jók, gyakran túlzott érzékenységkez is vezethet.
2023. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
7 es, mint ahogyan tapasztaltuk, érzelmileg ingatag állapotát, ahogyan kikel magából. 😂 Amúgy én is sokmindent szeretnék, pl: magángépet, villát gazdagréten... 😂
2023. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sose húztad hátra akkor a koronaároknál fölgyülemlett fitymatúrót hogy szoktad lemosni?
2023. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!