Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma tágítás mennyi idő...

Fityma tágítás mennyi idő alatt lehetséges? A többi lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy idáig soha nem húztam hátra a bőrt a farkamon, de mostanság próbálkozok. Nem csak a szex miatt. Szóval lényeg hogy hátra tudom húzni a bőrt, előtte egy kis meleg víz alatt csináltam. Merevedéskor picikét feszül, idővel ha sokat csinálom így akkor tud tágulni? Ja és a makkom alá becsúszik de alá nem próbáltam húzni, meg sztem tök felesleges. Szóval a végén a bőr ami szűkebb az tágulhat majd szerintetek? Orvoshoz nem fogok ezzel elmenni, nem vágatom meg semmi. Otthoni módszerekre vagyok kíváncsi.
2023. jan. 3. 08:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg langyos szapanos vízzel asztatni és úgy tágitani vagy a szteroidos kenőcsöt kenegetni úgy masztizni
2023. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy „asztatni“?
2023. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
10/12 lehet hogy neked túrós a farkad, de nekem tiszta, azért köszi😂
2023. jan. 3. 11:22
 14/21 A kérdező kommentje:
#11 tényleg van ilyen kenőcs, ami lazítja a bőrt?
2023. jan. 3. 11:23
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen van azzal naponta kenni
2023. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
És annak mi a neve vagy hol lehet olyat kapni? Mert amúgy hátra tudom húzni a bőrt csak lazulnia kellene.
2023. jan. 3. 11:26
 17/21 anonim ***** válasza:
A gyógyszer tarban az orvos írja fel
2023. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Oksa köszi!


Annak meg aki csodálkozott, hogy idegbeteg lettem, mégis mit vart? Nyugodt, türelmes ember vagyok, de utálom ha belekötnek a másikba. Attól hogy ide arc nélkül tud bárki is írni, nem jogosítja fel semmi plusz dologra. Segítseget kértem és nem pedig azt hogy hogyan tud idejönni faszkodni bárki is. Én is tudok nyomorék lenni és normális is. Egy sima, egyszerű kérdést tettem fel, amire itt talán 2 ember válaszolt értelmesen.

2023. jan. 3. 11:51
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ha kivered rendesen, kb minden 10 huzast picit lejebb huzzol ne fájon erre figyelj hamar lazulni fog :D na sok sikert
2023. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Amugy tényleg nem hülyeség, hogy sokszor kell verni. Nekem is ugy múlt részben el.
2023. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!