Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarral küzdök és...

Merevedési zavarral küzdök és gondot okoz a kapcsolatomban.Van ebben valakinek tapasztalata?vagy ezen hogy lehetne segíteni?próbáltam sokmindent de változatlan és már a párom is elutasít ha közeledni próbálok

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
74%
Átmeneti esetén potencia növelő. Engem átsegített más ilyenenn. Azóta néha a teljesítmény miatt néha még be kapok 1-1-et, persze, mind ezt azóta már közösen, előre megtervezzük.
2023. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Jó lenne tudni, hogy mi az oka. Első körben urológust célszerű felkeresni, az organikus okok kizárása miatt. A pszichés háttér is többféle lehet. Ettől függően kezelendő potencianövelőkkel, viselkedésterápiás módszerekkel.
2023. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De kikezelhető?lehet lelki oka is,bár nem tudom én sem

Volt akinek elmúlt?

2023. jan. 3. 20:57
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Kezelhető, ha az oka megvan. Mióta van, hány éves vagy, volt-e másik partnernél? Van-e bármilyen betegséged? Szedsz e gyógyszert?
2023. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Engem a barátnőm elhagyott miatta. Évek óta 100%-ban impotens vagyok, mert megsérült az egyik idegem. Még a Caverject injekció sem használ.

37F

2023. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

4# 36vagyok,régóta van sajnos,korábban is volt más partnereknél.

Nem tudok betegségről és nem szedek semmilyen gyógyszert.

2023. jan. 3. 21:10
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Annyit elárulsz még kérdező, hogy reggeli spontán merevedés van-e, önkielégítés közben működik-e? A szex közben fel sem áll, vagy csak lekonyul egyszer csak? Spontán erekciók vannak-e?
2023. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg fontos lenne feltárni az okát, a legtöbb esetben gyógyítható / el lehet érni javulást. Keress erre szakosodott orvost és kezdjetek egy teljes körű vérképpel, az segít leszűkíteni, merre tovább. Ha minden fizikai okot kizártatok, egy szexuálpszichológus biztosan segít feltárni az esetleges lelki okokat.
2023. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Elmúlni magától nem fogsz, csak mélyíted a problémát a szorongással és ismételt kudarcélménnyel, ami ehhez kötődik. Ezért fontos kideríteni a probléma okát, nagyon ritka, hogy semmit nem lehet vele kezdeni.
2023. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
*mármint nem fog
2023. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!