Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarral küzdök és...

Merevedési zavarral küzdök és gondot okoz a kapcsolatomban.Van ebben valakinek tapasztalata?vagy ezen hogy lehetne segíteni?próbáltam sokmindent de változatlan és már a párom is elutasít ha közeledni próbálok

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 20:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az kell neked!Potencia és penisz növelő szereket rendelj a neten!Nekem is azok segítettek!Hosszabb lett a peniszem 3 centivel és 1,5 centivel vastagabb!Ráadásul szinte állandóan erekcioban van!
2023. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A neten ismeretlen hátterű vackokat semmiképpen ne rendelj! Urológus felírja receptre teljesen megbízható, bevizsgált terméket!
2023. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Nézz körül a neten és rendelj potencia és penisz növelő szereket!Nekem az EROGEN X GÉL vált be!Naponta kétszer bekenem a vele a peniszem és szinte éjjel-nappal kemény!Mint a kő!
2023. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!