Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben a bal herém...

Szex közben a bal herém mindig szépen felcsúszik, a jobb pedig totál eltolódva a hímvessző mellett éktelenkedik. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem légyszives felkeresni egy urológust de sürgősen. A páromnak anno hasonló gondjai voltak, és azóta már meg is mütötték. :((
2010. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kicsijames válasza:
Valakinek balra, valakinek jobbra ferdül. Ugyanígy a herék is. Nincs két egyforma. Neked furán viselkedik, de nem kell pánikolni, ameddig minden működik és nem fáj. Valami magzatkori fejlődési dolog lehet, ha nagyon érdekel, majd akkor elmagyarázza az orvos.
2010. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felcsúszik? Szerintem nem kellene felcsúsznia. Én elmennék orvoshoz és megkérdezném a helyedben.

És az jó nagy hülyeség, hogy amíg vmi nem okoz gondot,, addig nem is ártalmas.

2010. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meddig csúszik fel?
2010. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!