Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik 2023-ban valami nem...

Létezik 2023-ban valami nem invazív megoldás a libidó csökkentésére?

Figyelt kérdés

Abban bíztam, hogy idővel majd alábbhagy a dolog, de lényegében az egész életemet az keseríti meg, hogy vagy nincs akivel szexelhetnék, vagy annyira toxikus az egész kapcsolat, hogy több ideget eszek miatta, mint nélküle.


Keresgéltem a témában és ilyen cikkek jöttek szembe: [link]


Ebből majdnem mind fennáll (stressz, kapcsolati gondok, alváshiány, rossz testkép, depresszió) vagy fennállt egy bizonyos életszakaszban (túlsúly, alkohol), gyereket meg azért nem fogok beszerezni, hogy talán majd a gyereksírástól elmúlik.


A sport is inkább csak erősítette a vágyamat, nem tudtam semmivel sem lekötni a szexuális energiáimat.


Igazából már önfejlesztés útján elfogadtam, hogy a magamfajta külsejű férfinak az a kapcsolattípus, amit szeretnék csak fizetős formában lenne elérhető, úgy meg nem az igazi, meg amúgy se lenne felesleges évi 10 millió körüli pénzem elQrvázni vagy sugar kapcsolatokra.


Mindezt úgy, hogy nincs semmi olyan baj a külsőmmel, hogy Quasimodo lennék, egyszerűen átlagos, arra meg nincs igény, magamfajta férfiakból tömegével vannak.


A probléma, hogy hiába uralkodok ezen az ösztönömön, nem lesz jobb. Ha kiverem, attól is csak egy ideig, utána újra kívánom.


Kísérleti nyúl nem szívesen lennék és mindenféle kétes kemikáliákat nem tömnék magamba, amiért a gyógyszergyárak jó pénzt fizetnek valakiknek.


Az okot szeretném megszüntetni, valahol a hormontermelésnél, genetikai résznél "megcsípni" ezt az ösztönt, mert ez nem normális, hogy állandóan szexelnék.


És mivel férfi vagyok értelmesen nem lehet erről a problémáról beszélni, mert az emberek egyik része élcelődik rajta a másik meg hitetlenkedik, mintha felvágnék vele. Pedig nem olyan jó "csődörnek" lenni, ha nincs hozzá megfelelő mennyiségű és libidójú partner, hiszen melyik nő bírná elviselni, hogy napi 5-10 alkalommal szexelek vele orgazmusig. Viccelődhetnek a kielégítetlen háziasszonyok, de egy idő után meg lehet unni és sajnos mindenki megunja, aki meg nem, azzal eddig mindig olyan súlyos mentális problémák voltak, hogy azzal ment teljesen az idegeimre.



2023. jan. 29. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Verd ki, attól megnyugszol.
2023. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak 2022-ben.
2023. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van olyan injekció (pl. RESELIGO 10,8 mg implantátum előretöltött fecskendőben) ami leállítja a tesztoszteron termelést. Kb. 70.000 Ft-ba kerül, és nem biztos, hogy a beteg kérésére felírják, mert alapvetően hormonérzékeny prosztatarák kezelésére való. De az adott esetben a libidót hosszan és erősen csökkentené.
2023. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, kérdező?
2023. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most ez a baj.60 évesen meg azt sem érzed meg van é még,
2023. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért nehogy már kémiai vagy fizikai kasztrációt javasoljatok neki! Kell egy barátnő, akivel le tudja vezetni a feszültséget. Ha pedig nincs, akkor azért vagyunk férfiak, hogy méltósággal viseljük a helyzetet.
2023. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Durva amúgy, a mostani generációnak a neten kell megkérdeni, hogy mit csináljon ha feláll neki, ahelyett, hogy elvonulna és rárántana. Lassan már a belégzés-kilégzés folyamatához is tutorial kell?
2023. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

@3 Köszi szépen!


@4 33 éves, tehát innentől már csak lefelé lejt a pálya, jobb pasi már nem leszek.


@5 Sajnos a libidó és a potencia nem feltétlenül jár kéz-a-kézben. Erről nyugodtan kérdezz meg akár 70-80 éves bácsikat, akiknek lehet, hogy egyszer áll fel hetente, de ugyanúgy kívánják a szexet, vágynak ha másra nem, hogy egy nőt kielégíthessenek, csókolhassanak, de pechükre már olyan öregek, hogy a legtöbb rosszlány sem vállalja őket az életkoruk miatt.


Meg azokkal a sokszor vonzó, jóképű, sportos srácokkal, akiket már a többedik barátnő csal meg meg hagy el és egyszer dühösen kifakad, mintha valami bigott vallásos beszélne belőle, pedig köze nincs a vallásokhoz, hogy miért mindig csak a szex, hagyják már őt békén a szexszel, nem vágyik rá, nem kívánja, de nem meleg, egyszerűen neki tök jó a havi 1-2 alkalom is, de ha nincs az se baj.


@7 Nem a rárántással van a baj, hanem a folyamatos vággyal, ami rátör az emberre. Irigylem azokat a férfiakat, akik együtt tudnak dolgozni nőkollégákkal, kezet tudnak fogni hivatalos ügyből anélkül, hogy azon járna a gondolatuk, hogy de letepernék őket és órákon át csak velük foglalkoznának az ágyban.


Egy alacsony libidójú férfinek sokszor azért lép félre a párja, mert nem kívánja annyiszor, mint a nő, a nő simogatja, mászna rá, a férfi meg hárít, mert jobban érdekli őt a focimeccs vagy bármi, mint a nő.


Nekem ugyanez az érzés csak két regenerálódási szakasz között volt az életemben, hogy megtapasztaljam milyen az, hogy ott fekszik a nő mellettem és nem kívánom és 20-30 perc múlva már újra jött a vágy és a merevedés.


Mikor hulla fáradt voltam 12-14 órázások után több heti 4-5 órás alvások mellett is rossz érzés volt, mikor a nő bújt hozzám éjjel fél 3-kor a harmadik menetért, hogy szeretnék aludni is, ugyanakkor szexelni ugyanúgy szeretnék, mint aludni és a legjobb az lenne, ha nem kéne mennem dolgozni, de az pénz, viszont a szexről ugyanúgy nem mondanék le, mert arra meg vágyom újra.

2023. jan. 30. 14:11
 9/12 anonim válasza:
Nőben ugyanez vagyok. Még nem sikerült rájönnöm a tuti módszerre.
2023. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
@9 Nőként elég ha találsz magad mellé egy olyan férfit, aki tud teljesíteni. Te azért szerencsésebb helyzetben vagy.
2023. jan. 30. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!