Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez igaz a hajátültetésről?

Ez igaz a hajátültetésről?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy hajátültetés előtt 1 évvel elkell kezdeni használni a minoxidilt, mert ha nem használom és úgy megyek hajátültetésre akkor van esély rá, hogy a beültetett hajón kívül, a nagy sokk hatására, a meglévő haj kihullik, aztán megint mehetek hajátültetésre... Ezt úgy mondta, hogy ha nem elég erős a haj (beültetés előtt) és ha még kopaszodó/hajhullós fázisban vagyok akkor nem mehetek haját beültetni csak ha előtte egy évvel elkezdem a minoxidiles kezelést, különben a többi hajam a sokk miatt kihullik majd... Én az utóbbi 1- másfél évben megkopaszodtam a bal halántékomnál, de úgy látom, hogy ez a kposzados már megállt, igaz elől elég vékonyak a hajszálak, de nem hullik már a hajam mint eddig (igaz Alpecin C1 est használok már jó pár hónapja) és alig jön ki hajam fésülés után, és az idén szeretnék menni hajbeültetésre, most akkor ne menjek, mert van esély (a minoxidiles kezelés nélkü), hogy kihulljon a többi hajam? Mert őszintén nagyon sokat olvastam erről a témáról de ezt az állítást sehol nem hallottam, ti tudtok valamit?

2023. febr. 5. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ezt a szót sem, pedig kétszer 17 órát voltam műtő asztalon hajbeultetes miatt és 4 doktornő csinálta
2023. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!