Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszér műtétre mennyi hálapénz...

Viszér műtétre mennyi hálapénzt szoknak adni a dokinak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 08:37
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát nem tudom, én mindig adok hálapénzt az orvosnak. És nem azért, hogy jobban figyeljen rám, vagy valami, hanem mert szerintem megérdemli.

Az orvosi egyetem elvégzése a legnehezebbek között van, gürcölnek négy évig gimiben, hogy mindenből meglegyen az ötös, aztán nyolc elég durva év az egyetemen.

Ezek után meg az állam kiszúrja a szemüket fillérekkel, mert ők elvileg beleszámolják a "hálapénzt" is. :S

Hát ezt mondjuk én gondolom így, engem is le lehet pontozni meg minden. Nem mondom, hogy mindenki adjon, mert sokaknak nincs rá pénze, de azért én mégis csak szeretném meghálálni, hogy segített az életemen. :S

2010. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
megkérdezhetem hoy hol és mennyiért mőtőtték a lábad?ődv kinga
2011. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!