Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet a rövid fitymával...

Lehet a rövid fitymával valamit kezdeni, hogy a makkot teljesen takarja? 37 éves vagyok, nem vagyok metélt, de a makkom mindig kint van.

Figyelt kérdés
A sógorom már mindenkinek elpletykázta, hogy olyan, mintha metélt lennék, és úgy szokott becézni, hogy kopasz faszú vagy kopasz makk! Persze mások (haverok) mosolyognak rajta... hiába mondtam, hogy szerintem másoknak is van ilyen, de akkor is kopasz faszúnak hív!

2023. febr. 21. 20:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

#20

Méretben is akkora? :)


Egyébként nem te vagy az egyetlen, aki "kinőtte" a fitymáját, ennek nincs köze a sok használathoz.

2023. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Lankadtan 12 cm körül van, állva 17-18 cm. Egyébként jó kérdés, hogy a méret mennyire befolyásolja a makk takarást. Szerintem ha kisebb lenne ernyedten, akkor be is tudnám takarani a makkot (majndem teljesen).
2023. febr. 21. 22:40
 23/40 anonim ***** válasza:
A sógorod sem komplett teljesen. Még ha ilyen intim és megváltoztathatalan dologról tudomása is van, akkor sem illendő világgá kürtölni. Még férfitársaságban is megszólnák érte, míg családon belül szimplán alfahím versengésnek, egyfajta alattomos dominanciaharcnak érződik. Ha te és a nejed elégedett, akkor ő csak kussoljon, mert semmi köze hozzá. Úgyhogy állítsd le jópofán szép szóval, ha az nem megy, akkor bunkón.
2023. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a sógorod biszex, ha ennyit foglalkozik a farkaddal.
2023. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 gabcsi ***** válasza:
100%
Feleséged jól mondta, az enyém is jobban szereti ha hátra van húzva!
2023. febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tesóm pletykálta el egy csomó embernek, hogy nincs fitymám
2023. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
#26 Dettó. Minden csoda három napig tart. Ami itton egzotikum, máshol elvárás vagy rutin beavatkozás.
2023. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"Ami itton egzotikum, máshol elvárás vagy rutin beavatkozás."


Azért ne essünk át a ló túloldalára, civilizált országokban nem elvárás a körülmetélés.

2023. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
58%
Elmennél az USA-ba, ott 70% a km arány. Dél-Koreában 90+%. Anglia kb. 10-20%. Pedig egyik sem a vallás miatt csinálja. Muszlim országokban pedig közel 100%. Egyszerűen része a férfi testképnek. Csak nálunk megy ez a viszolygás.
2023. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Sokat nem lehet vele tenni, elvileg vannak fitymanyújtó gyakorlatok, főleg körülmetéltek szokták használni, de változó a hatásosságuk.


Az, meg hogy sógorod ebből poénkodik, valahogy vágj vissza. Mondjuk, hogy annyira tetszik neki, nem tudja elfelejteni, vagy valami.

2023. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!