Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet a rövid fitymával...

Lehet a rövid fitymával valamit kezdeni, hogy a makkot teljesen takarja? 37 éves vagyok, nem vagyok metélt, de a makkom mindig kint van.

Figyelt kérdés
A sógorom már mindenkinek elpletykázta, hogy olyan, mintha metélt lennék, és úgy szokott becézni, hogy kopasz faszú vagy kopasz makk! Persze mások (haverok) mosolyognak rajta... hiába mondtam, hogy szerintem másoknak is van ilyen, de akkor is kopasz faszúnak hív!

2023. febr. 21. 20:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
60%

"Egyszerűen része a férfi testképnek."


Semmi bajom a körülmetélt pénisszel, de az én testképemnek a fityma is szükséges része és sokan vagyunk még így. Abszurdum, hogy egyesek úgy tekintenek a fitymára, mint ha az valami nemkívánatos, abnormális dolog lenne.

2023. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! Több hozzászóló írta, hogy ne foglalkozzak vele. Egyébként többen írták azt is, hogy tapasztalatuk szerint ez nem is annyira ritka, mármint a csupasz makk egy közös zuhanyzóban. Néhányan írták, hogy 40+ fasziknál gyakorta látni hátrahúzott fitymát öltözőben, zuhanyzóban. Neked erről van tapasztalatod?
2023. febr. 26. 14:20
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

A kisbabaként körülmetéltek úgy nőnek fel, hogy nekik az a normális.


Én sem szórakozásból kaszaboltattam le, de fitymaszűkülettel bajos lenne közösülni. Aktív éveket pazaroltam el, holott utólag jó döntés volt.

2023. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem túl is lóg a fitymám a makkomon, még mereven is, de sokkal jobban tetszene, ha a fél makkom kilógna lankadtan a bőr alól. Ez van, nekem ez tetszene.

De eszembe nem jutna ilyen miatt megszólni bárkit, mert akár metélt, akár rövid a fitymája. Pláne ha amúgy egészséges, higiénikus.

2023. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

"ha a fél makkom kilógna lankadtan a bőr alól"


Na az az igazi! Félig takar, fél makk szabadon, az a leglátványosabb.

2023. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
51%
Kár hogy nem lehet ide ilyen képeket linkelni. :)
2023. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 gabcsi ***** válasza:
51%
Néhány kép valóban sokat segítene, egészen jók a hsz-ok is!
2023. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Többet kell huzigalnod,akkor biztos hogy hosszabb lesz!Az nem egészséges,ha nem takarja be a makkod!Nagyon hamar kiszaradhat és komoly fájdalmat fog okozni!
2023. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Lehet nyújtani.

Vagy pórázra (kynodesme) fogni mint régen a görögök csinálták.

2023. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Létező embercsoport, vagyunk egy jópáran. A lányok szíve kinövi a tokját. - mondaná szabadszájú nagyanyám.
2023. máj. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!