Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltés után mikor...

Körülmetéltés után mikor mehetek vissza dolgozni? Fizikailag megterhelőbb munkám van.

Figyelt kérdés
Márciusban lesz a műtétem és ideális lenne 1 hét kivétel. De nem tudom ez elegendő lesz e?

2023. febr. 22. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem varratszedés után már dolgozhatsz,az általában 7-10 nap.
2023. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj kicsit többet. Nekem kiszakadt a varrat, egy mozdulatnál. Varratszedés után is legalább 3 nap.
2023. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Az minek? Én azt mondom műteni csak akkot szabad ha más lehetőség nincs
2023. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
1 hetet ad a kórház,1 et adhat a háziorvos
2023. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak egészségi probléma esetén vetetném le, imádom amikor mozog a bőr a makkomon.
2023. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

Fitymaszükületem van, lankadt állapotban sem tudom lehúzni a bőrt. Holnap megyek urológushoz kivizsgálásra és dátumot egyeztetünk műtétre. Részleges körülmetélést szertnék. És nem jókedvemben kellett így döntenem. Már tinikorom óta ez miatt szenvedek szóval már túl akarok lenni rajta minnél hamarabb.


Amúgy milyen idő után szedik ki a váratott?

És ha valaki a kommentek közül már túlesett a műtéten, akkor kíváncsi lennék milyen idő után voltatok először szexuálisan aktívak műtét után.

És nem bánod, hogy túl estél rajta?

2023. febr. 22. 22:21
 7/7 gabcsi ***** válasza:
Szia! Miért csak részleges lesz? Sokkal nehezebben gyógyul. A varratok kb 2 hét után lesznek kiszedhetők. Az első napok amíg a duzzanat le nem megy az elég zavaró munkában. A teljes gyógyulás min 1 hónap, utána már bevethető.
2023. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!