Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szervemen hegeket...

A nemi szervemen hegeket keletkezhetnek megmagyarázhatatlan módon?

Figyelt kérdés
Már több hónapja is észre vettem, hogy a péniszemen kis hegek keletkeznek. Általában fájnak de aztán csak lekaparom őket és kész. A hegek szélességben kisebbek mint egy spaghetti tésztaszál. Szerintem a bőr jöhet le valahogyan mert amikor friss akkor csíp és egyértelműen látom hogy nincs itt bőr. Még szűz vagyok szóval a nemi betegséget ki lehet zárni, és maszturbálás közben sem csinálok olyat ami miatt egy heg keletkezhetne a péniszemen. Az én teóriám az, hogy valamiért most kezdett el újra nőni és ezért valahogy a bőr lejön(tudom semmi értelme de jól hangzik, és amúgy is kettes vagyok bioszból). Mi lehet a probléma? 18/F (duh)

2023. márc. 12. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Heget nem lehet lekaparni...
2023. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy napközben megvakarod ruhán keresztül? A dörzsöléstől nagyon hamar, tényleg meglepően hamar ki tud sebesedni a hímvessző is, de a herék meg aztán különösen. Nekem legalábbis olyankor van ez utána, hogy hámlik a bőr, meg csíp azon a ponton, ahol megvakartam.
2023. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Lehet száraz ott a bőr és az kezd repedezni, hámlani. Lehet tisztálkodószert váltottál, amitől nagyon szárad, vagy esetleg a mosószert nem bírod amit használtok. A fütyi kényes dolog, ha fáj még pláne. Menyj vele bőrgyógyászatra. Ne szégyelld magad! Nem kell róla tudnia senkinek, ne reklámozzad, ha zavarban vagy, de orvoshoz fordulj. Kapsz rá egy kencét és elmúlik.
2023. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Akkor seb. A vér megalvad a tetején, kemény lesz és pár hét múlva lejön. Olyasmi mint amit gyerekként mindenki szerez csak mondjuk a lábán vagy a kezén


#2 Igen erre gondoltam én is és megnéztem a boxeremet hogy hol szokott ülni de ezt kizárnám mert a varrása a boxernek nem ott van ahol a seb keletkezik. A herémen még nem fordult ilyen elő.


Most hogy visszaolvasom a kérdésem lehet jó lett volna ha beleírom hogy hol is szokott sebesedni; pontosan, mindig kivétel nélkül a kupak kezdeténél, tehát ahol lehet látni szabad szemmel hogy ott kezdődik a kupak

2023. márc. 12. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy neked az van-e de én is arra tudok gondolni, amit a 3-as mondott. A pasimnak is sebesedett aztán kiderült, hogy a szappan, amit használt túlságosan kiszárította és ezért kirepedezett neki.
2023. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Használsz sikosítót amikor kivered?

Valószínűleg kiszárad a bőr és bevarasodik a seb.

2023. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ittál mostanában tonikot?
2023. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"duh" :DDDDD
2023. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi #3 és #5 kaptam tippet hogy canestennel kenjem be.

#6 nem

#7 nem


Köszönöm minden balfasznak aki képeket kér🖕. Most már jobban tudom értékelni azokat a nőket akik bármilyen internetes platformon jelen vannak.

2023. márc. 13. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Canesten? Varasodás ellen gomba ellenes krémmel ami tovább fogja szárítani? Gratulálok a tanácsadónak
2023. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!