Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herezacskóban csomó/dudor?

Herezacskóban csomó/dudor?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 napja leültem WC-zni, és ahogy megfeszült a bőr a herezacskómon, éreztem egy hirtelen fájdalmat, de csak egy kisebb ponton, szóval nem az egész herezacskóm fájt. Ugyanaz a fájdalom vagy ahhoz hasonló, mint mikor van egy csúnya gyulladt pattanása az embernek. Semmi előzménye nem volt... Odanyúltam, mondom kitapogatom, mi lehet, mert nem látom, eléggé lent éreztem, ahogy odanyúltam, egyből fájt is és egy dudort éreztem. Na mondom tuti, hogy pattanás, dudor, ahhoz hasonló fájdalom, érintésre fáj. Megnéztem jobban, nem pattanás. Kidudorodik, de nem csúnya, nem piros, nem olyan, mint egy pattanás.


Van itthon gyógyszertári kikevert krém, a nyakamra használtam, orvos írta fel, mert az meg piros volt, égett, viszketett. Azóta napi 1x azzal kenem (3x kellett a nyakam, de nem akarom folyamatosan kenegetni, piszkálni ott lent, mert nem tudom, hogy mi az, így napi 1x próbálkozom ezzel). A fájdalom sokat enyhült, szinte elmúlt, ha nem piszkálom, semmi, ha piszkálom, kicsit érzékeny, így kitapogattam most már, hogy milyen lehet.


A baloldalon van, herétől teljesen független, a herezacskómon/ban van, mintha belül lenne, bőr alatt. Hosszúkásnak érzem, kb. 3-4 cm lehet, inkább kemény, mint puha. Bőrrel együtt tudom mozgatni, alá is tudok nyúlni (nem csatlakozik semmihez belül), viszont szerintem a bőrhöz belül csatlakozik, mert ahol kidudorodik, ott nem tudom összecsípni a bőrt, feszes, bár ott már az egész bőr feszes annyira lent van, közel a gáthoz és a hajlathoz. Meg ha piszkálgatom vagy feszül, akkor kissé égő érzést is érzek. Talán nem teljes felületével tapad a bőrhöz belül. Érdekes, hogy ha kívülről, ahol kidudorodik, ott tapogatom, sokkal érzékenyebb, mintha másfelől közelítem meg, pl. próbálom összefogni belül, alányúlni, akkor nem érzékeny, nem fáj, de kívülről igen, a bőrnél.


Szóval röviden mintha a bőr alatt lenne a herezacskóban, herétől teljesen független, bőrrel együtt mozgatható, nem tudom mióta van ott, de régebben szinte fix, hogy nem volt ott, fájdalom miatt vettem észre kb. 4 napja, ami azóta szinte teljesen elmúlt, a dudor maradt.


Még annyi, hogy kb. 4 éve hirtelen belefájdult a herémbe ugyanezen az oldalon és napokig fájt, akkor mentem urológushoz, azt mondta semmi komoly, jegelni kellett meg pócolni el is múlt a fájdalom. Meg kb. 4 hónapja voltam teljesen más okból (csak megnézettem magam), akkor ultrahanggal is megnézték, nem mondott semmit a doki, hogy lenne ott valami. Most ezekután cinkelek megint menni, már elegem van, az orvosokat járom mindig, aztán kiderül, hogy teljesen banális dolog...


Mi lehet ez?


28/f



2023. márc. 12. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Üdvözöllek! Meg kellene mutatnod egy Urológusnak! Lehet zsircsomó is, vagy más is, - találgathatunk.
2023. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nézésd meg, ezt így nem lehet megállapítani. a 3-4 cm nem kicsi, majdnem akkora mint a heréd?
2023. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehogy, jóval kisebb, mint a herém, csak a középső része volt vastagabb, de az alakja hosszúkás volt, ezért tippeltem kb. 3-4 cm-re, de lehet inkább 2-3. A herém kb. 4-5x akkora.


Már kisebbnek érzem, alig találtam most. Kívülről sem dudorodik annyira, és kívülről már nem is érződik olyan keménynek, ha most akarnám megkeresni, már fel sem tűnne, mert sokáig kell tapogatni, hogy meglegyen (tegnap odanyúltam egyből megvolt). Fájni sem fáj már, ez szerintem 1-3 nap és teljesen eltűnik.

2023. márc. 13. 07:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kb. 4x akkora, azt az egész terjedelmére értem, hosszra kb. 2x akkora.
2023. márc. 13. 07:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Most újra alaposabban megnéztem, szinte biztos, hogy kisebb lett, kb. akkora, mint egy borsó, kissé még érzékeny. A herém jóval nagyobb...
2023. márc. 13. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a mellekhere!Még van duzzadva,mert tele van friss spermaval!Ideje lenne rendesen kiverned!A fesziteset érzed fajdalomkent!
2023. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!