Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktatok vizelés után WC...

Szoktatok vizelés után WC papírt használni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én nem igazán, de kíváncsi volnék, hogy mennyire jellemző a férfiak körében.

2023. márc. 24. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
otthon igen, ahol viszont piszoár van (pl. melóhelyen), ott általában nem
2023. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként, nem szoktam vizelés után WC papírt használni.
2023. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Életemben nem jutott még ilyen az eszembe... valaki elmagyarázná hogy pontosan mit kellene törölgetni vele?

Még a nők esetében megértem, de férfiaknál...

2023. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok: én úgy tapasztalom, hogy a legvégéből, ami már nagyon kis erővel jön ki a húgycsőből, hajlamos a makk alján maradni néhány csepp (hasonlóan ahhoz, miután már nem öntesz több vizet egy edényből, a végén néhány csepp gyakran lefolyik az edény oldalán). ezeket vagy lerázza, vagy letörli az ember, de az apró redők miatt szerintem a lerázás nem annyira hatékony.
2023. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tokimano válasza:
81%
Nem hiszem hogy egy férfi törlőpapírt hord a zsebében. Anélkül pedig a piszoárnál nehéz megoldani, még ha akarná is.
2023. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Otthon igen, pláne,ha olyan színű a ruha,hogy meglátszik rajta. Nem tökéletes rázás után, egyszerűbb és biztosabb.
2023. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Otthon igen

De máshol piszoárnál nem hanem kidörzsölöm belőle

2023. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Otthon én is szoktam, főleg fürdés után, amikor már tiszta alsó van rajtam, azt nem kenném össze rögtön. Piszoárnál csak lerázom, de úgy, hogy az utolsó utáni csepp is távozzon.
2023. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 erogeen ***** válasza:
22%
Nem, ez piperkőc és férfiatlan dolog. Csak azok a faszik törlik meg akik nőnek érzik magukat. Megrázom és kész... F
2023. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem szoktam, férfiatlan dolog.
2023. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!