Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez pánikroham lenne? Vagy...

Ez pánikroham lenne? Vagy valami komolyabb dolog áll a háttérben..?

Figyelt kérdés

Párom (30 éves, dohányos férfi) éjszaka felkelt és el akart menni pisilni, de hirtelen olyan rosszullét jött rá mint még soha. Érezte, hogy össze fog esni, leverte a víz ezután pedig fázni kezdett majd összeesett. Ezek másodpercek alatt történtek..

Hallottuk is a kislányunkkal a nagy csattanást.. szaporábban is vette a levegőt miután valahogy bejött a nappaliba.


Régebben már volt pánikrohama. Nagyon sokat stresszelt és aggódott,folyton agyalt mit hogyan kellene csinálnia stb.

Most is hasonló helyzetben van végülis, mert nagy rajta a nyomás

Egyébként alig eszik, hiába főzök szinte minden nap.. (nem, nem azért nem eszik mert rossz az étel hanem mert nincs étvágya, kicsinek volt kórházban a gyomrával..)


Mit tudnék tenni? Hogyan segíthetek neki?



2023. ápr. 3. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen alapos orvosi kivizsgalasra volna szuksege. A leirtakbol itelve sok minden lehet, az agy verellatasanak zavarai, egyeb vernyomasproblemak, stb.
2023. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pánik. Annak a legfőbb tünete a szorongás, félelem. Valószínűleg semmi rendkívülit nem mondok azzal, hogy ugyanezeket orvosnak kell elmondani, és alapos kivizsgálás.
2023. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is keringési problémára gondoltam, szinte még fel sem ébredt nem hiszem hogy egyből rájött a szorongás. Ha nem kap levegőt akkor szív is lehet. Nem lehet mindent a pánikra fogni. Ez tényleg az a szint amikor már nem szabad elbagatelizálni a problémát. Azonnal menjen orvoshoz.
2023. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából én arra gondoltam, hogy teljesen kimerült lehetett, nem aludt rendesen és előtte való nap egy szelet pizzát evett egész nap hiába főztem mielőtt pizzát sütöttem volna.

Mindenképp elhajtom orvoshoz, nem izgat az hogy ő mit gondol. Nekünk szükségünk van rá

Ma is fal fehér volt, nem érezte valami jol magát és fájt a feje

4 órakor ért haza munkából és le is feküdt pihenni

8 óra után kelt fel mert levittem a lányunkkat sétálni, had pihenje ki magát

Azóta sincs jobban és a feje is fáj..

Egyébként nekem is voltak hasonló eseteim, többször is és kiderült hogy leesett a vérnyomásom..

Neki is alacsony lehetett sőt biztos..

2023. ápr. 3. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De az is okkal van. Most hívd fel az orvost és mond el a tüneteket.

Itass vele vizet, feltételezem folyadékot sem iszik sokat amitől besűrűsödhet a vére.

2023. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért egy vérnyomás mérőnek lenni kellene egy családban.
2023. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Elment az orvoshoz?
2023. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!