Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális együttlét hiányába...

Szexuális együttlét hiányába mi lehet ?

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves vagyok és még nem volt szexuális együttlétem így kevés az esély, hogy valami komolyan betegség legyen. De egy ideje már a makkom közepe vörös/piros mint az érett alma, középen egy csíkban. Nem fáj, nem viszket és nem jár váladékkal. Természetesnek nem mondanám.


Igazából fogalmam sincs, hogy mi lehet mert mindig is oda figyeltem rá.

Gondolkoztam/gondolkozok, hogy veszek egy doboz Canestent és akkor azzal próbálom kezelni de nem tudom, hogy segítene-e.


Valaki járt hasonló cipőben vagy valakinek van valami gondolata mi lehet ez és mi segíthetne rajta ?


2023. ápr. 5. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Az orvos a legtöbb esetben elsőre jó krémet ajánl, érdemes elmenned.
2023. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát így néz ki a húgycső vége.Canesten meg nagyon is felejtős.
2023. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát így látatlanban nem nagyon lehet erre semmit sem mondani. Vannak, akiknek foltok vannak a makkon, amik csak sima bőrelszíneződések. De lehet valami nem szexuális úton terjedő betegség is. A Canestent fölöslegesnek gondolnám, a gombás fertőzések általában viszketnek, szárazság érzetet okoznak. A legegyszerűbb egy urológusnak megmutatni.
2023. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Urológiai vizsgálat.
2023. ápr. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!