Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után tapasztalt...

Körülmetélés után tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Metélésemnek orvosi oka volt.Több,mint 3hónappal később óvatos maszti után ég,fáj a vágás vonalában.

Azóta csak magamnak csináltam,mert még nem érzem 100%osnak.

Még mielőtt kérdezné valaki,hogy miért csak 3hónap után kérdezem:műtét után 2 hónap "szünetet"tartottam(kíváncsi voltam,kibírom-e,és a gyógyulás elősegítése miatt is).

Jövő héten megyek vissza orvoshoz,csak kíváncsi vagyok,volt-e így más is?


2023. ápr. 15. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Intim sikosítót használj, mert azzal tudsz kísérletezni. Hozzá kell szokni az újra szabott fütyid lehetőségeihez.
2023. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Használok síkosítót,de nem segít.

Ami számomra fura,hogy menetközben semmi probléma nincs,csak kb.1órával később jön elő az égés.

2023. ápr. 17. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónap még gyógyuló fázis, emellett vélhetően érzékeny is a bőröd. Igazából érdemes lenne beszélni bőrgyógyásszal, hogy mondjon, vagy írjon fel valami bőrnyugtató krémet.
2023. ápr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De lassan 4hónapnál járok,és már ijesztő az egész.Attól félek,nem múlik el.

Ez is az egyik probléma volt,amiért megcsináltattam(ez az égés volt korábban is,azt hittem,a szűkület okozza),de egyenlőre nincs változás.

2023. ápr. 18. 06:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szervi/urológiai probléma. Nálam amikor még volt fityma egy masszív gyulladás után belső bőr ahol makkhoz ért mintha ragasztót termelt volna, gondolom megváltozott termelt ‘faggyú’ állaga. Metélés után minimálisan borul a makkra ha nem merev, ott továbbra is kissé’ragasztós’. Ezt csak fentiek miatt mondtam, egy jó bőrgyógyászt keress, itt a bőröddel lesz vmi. Nincs egyéb betegséged pl. nem vagy cukros?
2023. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Februárban volt labor,a cukor és a többi is rendben volt.

Egyre inkább azt gondolom,hogy nem a szűkület miatt volt az égés korábban sem.

Neked ez mennyivel a műtét után jött rendbe?

2023. ápr. 18. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam bőrgyógyásznál akkor, annyit mondott lehet 3 hónap vagy 3 év is. Nem jött rendbe, de így már nem zavar, mert a belső bőr minimálisan érintkezik a makk peremével

mikor nem merev, így nemszámít…

2023. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!