Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fityma alatt a makk miért...

A fityma alatt a makk miért gennyesedik? Ilyen fehér, eoég budös szerű valami, és ezen felül még viszked valamint elég nehéz a bőrt hátrahúzni. Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval, távkapcsiban élünk a barátnőmmel, és hát egy múltkori találka alkalmával túl sokat csináltuk, és egyszer azt kezdtem érezni, hogy rohadtul fáj már, tehát nem napokkal később hanem azonnal jelentkezett ez a dolog. Viszont a bőr is vedlik rajta. Lehet hogy a szülülés a gyógyulás jele? Mert az első pár napban nem jelentkezett a szűkülés érzet. Lehetséges az is hogy túl szárazon csináltuk és kidörzsölődött?

22F



2023. ápr. 15. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
inkabb makkgyulladas szeru tunet, nem kell hozza feltetlen partner, irass fel ra kremet
2023. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy lehetőség, hogy nem mosod meg minden nap bőrt hátrahúzva a makkod. Önkielégítés, vagy spontán magömlés esetén a fityma alatta makk vájatában maradt ondó maradék megromlik (úgy mint egy ételmaradék), és befertőzi ezt a részt. Sajnos a barátnődet is befertőzhetted. Ha viszket, akkor valszeg gombás fertőzés, CANESTEN kenőcsöt, krémet, sprayt lehet rá kapni recept mentesen a patikában. (Ha nem múlik el tőle, irány az urológia vagy a bőrgyógyászat.) A barátnődnek is vegyél, mert különben ha te meg is gyógyulsz, ő vissszafertőzhet.
2023. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Minden egyes nap mostam és mosom is, erre mindig nagyon odafigyeltem. Mára már kezd jobb lenni a szitu, mostmár nem nagyon volt az a fehér trutymó. Szerintem megjavul, de ha nem akkor goo az urológia.
2023. ápr. 16. 19:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek bocsi, véletoen a piros kézre mentem🥺
2023. ápr. 16. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Egyik filmben volt, hogy az őrmester tanítja a fiatal katonákat a seregben : "Uraim, az Önök pénisze fegyver. Ezért elvárjuk, hogy mindig tartsák tisztán és szárazon!"
2023. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!