Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem javuló fitymaszűkület?

Nem javuló fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbáltam vízben tágítani mert rájöttem, hogy fel kellene jönnie, de nem sokat javult, lankadtan fel tudom húzni, de egy kicsit fáj. Szülőknek nem nagyon merek szólni. Itthon mit tudnék csinálni még vele? 16/f

2023. ápr. 27. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
El tudsz menni orvoshoz. Nem kell a szülőkkel menni. Az orvos majd megmondja mi a teendő, mik a lehetőségek.
2023. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez így nem fog javulni itthon semmitől, értem. :(
2023. ápr. 27. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne akarj vele semmit csinálni! Menj el orvoshoz és majd az megmondja, hogy mit csinálj. Lehet, hogy csak ad egy krémet vagy megmondja, hogy mit csinálj, de ne hallgass senkire, aki a azt mondja, hogy ezt csináld otthon vagy azt csináld otthon meg ilyen-olyan csodaszerrel kezeld. Orvos 5 perc alatt megmondja neked, hogy mi a megoldás és kész is.
2023. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó. Köszönöm, keresek egyet a környéken.
2023. ápr. 27. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp menj el urológushoz, nem kell parázni sem ettől. Hidd el ha halogatod csak rosszabb lesz és a házi praktikák nem oldják meg hosszútávon.
2023. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyira szűk, hogy lankadtan is fáj lehúzni a makkodról, tényleg orvoshoz kell fordulnod, nem lesz más megoldás. Kár otthon sokat kísérletezni vele, csak időveszteség.
2023. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
gondolom mivel 16 vagy már vered ha nem kezd el es tagulni fog adj kis időt neki nem egyik naprol masikra megy
2023. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 29. 16:34
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
A szülőket avasd be. Pelenkáztak és fürdettek éppen eleget kisebb korodban. El kell menni dokihoz, aztán hátha szteroidos kenőcs segít. Ha pedig nem, akkor a körülmetélés sem a világ vége.
2023. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!