Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiu vagyok de mégis nagyok a...

Fiu vagyok de mégis nagyok a melleim. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
18 éves 187 cm magas vékony fiú vagyok de mégis nagyok a melleim. Mit lehetne tenni ez ellen? Fogyókúrát nem szeretnék mert így is vékony vagyok. Valaki tudna segíteni?
2023. máj. 3. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy zavaróan nagyok, akkor menj el orvoshoz, hogy írjon beutalót hormon vizsgálatra.
2023. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Daniel Prime ***** válasza:
80%

Ha tényleg nem a túlsúly az oka, akkor valószínűleg gynecomastia.


Itt írank róla: [link]

2023. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Kép?
2023. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Plasztikai műtét. Van ilyenre külön.
2023. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az életkorban a pubertás kori enyhe gynecomastia sokaknál előfordul, tessék mellizomzatra edzeni.
2023. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól írja az utolsó.

Ha már annyira nagy hogy pólón keresztül is látszik akkor menj hormon vizsgálatra,de én várnék a helyedbe 1-2 évet.


Ha nem túl nagy akkor nem kell plasztika, mert már gyógyszeresen is szokták kezelni ezt. De azt csak magánúton. Sőt úgy tudom van egy injekciós kezelés ami eltávolítja a zsírszövetet onnan. Nem tudom azt alkalmazzák e itthon. De tokára van az biztos,mellre is akkor gondolom.

2023. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Átlátszik a pólóm is igen zavaró mert nem illik a vékony testemhez a mellem. Hol tudok ilyen hormon valamire jelentkezni? Hogy zajlik ez?
2023. máj. 19. 01:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Na elmentem a házi orvosomhoz akinek elmondtam h nagy csomó van mind a kettő mellembe és rávágta hogy ezzel nem lehet mit kezdeni ez ilyen marad. És férfi létemre elküldött mammográphiára. Még csak meg sem nézett el se tudtam mondani hogy erre gynecomastiára gyanakszom. Meg se tudtam szólalni.
2023. jún. 1. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:

A Mammográfián megtudják nézni hogy gyno-e. És milyen nagy a zsírszövet.

Az a gond hogy csak magánúton tudod eltávolítatni a tb ezt nem finnanszírozza.

Keress fel egy magán endokrinológust vagy plasztikai sebészt.

Mint írtam már sok alternatíva van a szikén kívül.

2023. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!