Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok állástól fáradt lábra mit...

Sok állástól fáradt lábra mit ajánlanátok? Főleg vádlira meg esetleg a boka környékére, de elől, a sípcsont körül?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 14:22
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%

- kényelmes cipőt

- megfelelő talpbetétet

- napi lábáztatás, legalább 5 percet (télen melegvízben, nyáron langyosban, hidegben, a lábam új erőre kap)

- lehet kapni gurigát a lábnak, azt 1-2 naponta legalább pár percig használni, össze is lehet kötni a lábáztatással


Tudom, a talp az nem vádli, de komolyan, amikor azzal foglalkozok, úgy érzem az egész lábam felfrissül, mintha enyhülne a vádlim is. Bár lehet csak én működök ilyen elvetemülten.


Esetleg borogatni otthon, nyugalmi állapotban, jeges dologgal vagy hidegvizes törülközővel.

2023. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2023. máj. 6. 14:42
 3/46 anonim ***** válasza:
95%

- Vadgesztenye krém

[link]

-

(legjobb ár/érték arány)


- speciális talpbetét

[link]


- masszírozás

[link]

vagy: [link]


- lábfürdősó

[link]


- kompressziós zokni / harisnya (férfiaknak is van)

[link]

2023. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Hosszútávon jó lehet pl a detralex vagy más ugyanilyen hatoanyag tartalmú étrendkiegeszito.


Ez erősíti a vénák falát.

2023. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:) Akkor első körben kezdek egy jobb talpbetéttel illetve vadgesztenye krémmel.:)
2023. máj. 6. 14:51
 6/46 A kérdező kommentje:
Ha nem használ, akkor kipróbálom majd lehet a detralexet, hallottam róla, csak nem nagyon vagyok gyógyszerszedésnek a híve. Bár gondolom, nem tudom, ez nem annyira gyógyszer inkább csak ahogy írtad, étrendkiegészítő.
2023. máj. 6. 14:52
 7/46 anonim ***** válasza:
86%

Detralexet nem ismerem (bár most utánanézve, különböző flavonoidokat tartalmaz), de pl. a Rutin / Rutozid hatóanyag tartalmú tabletták is erősítik az érfalakat. Mint pl. a Rutascorbin.

[link]

(#3-as voltam)

2023. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2023. máj. 6. 15:03
 9/46 anonim ***** válasza:
95%

- Jó cipő (ami 1 kiló a lábon, az 5 kiló a háton. Tehát ha mondjuk van rajtad 1-1 kilós bakancs, az annyi, mintha egész nap lenne rajtad egy 10 kilós hátizsák).

- Személyreszabott betét

- Este tedd fel a lábadat a falra/magasba a szíved fölé legalább 5 percre

- Kompressziós zokni (pl Decathlonban van a futó részlegen)

- Lábáztatás valóban jó

- Igyál elég vizet!

- Ami krémeket ajánlottak azzal nyomkodd át a lábadat.

- Nyújtás napközben és este is. Nem kell sokáig de sokat jelenthet. Akár állva is tudod csinálni, mind a bokádat, a vádlidat és a lábszáradat is.

2023. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
87%

ülés, fekvés


(viccet félretéve, nekem tényleg elmúlik)

2023. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!