Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok állástól fáradt lábra mit...

Sok állástól fáradt lábra mit ajánlanátok? Főleg vádlira meg esetleg a boka környékére, de elől, a sípcsont körül?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 14:22
1 2 3 4 5
 31/46 NTBS ***** válasza:
Teljes orvosi kivizsgálást.
dec. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Miért, az nem normális, ha fáj egy túlerőltetett testrész?
dec. 11. 18:02
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgáltatni sosem árt, de szerintem végül azt mondaná, hogy válts munkát, ha túl sokat kényszerülsz állni, mert idővel rosszabb lesz, és nem csak az fog fájni. 🤷‍♀️ Én egy hónapja dolgozok Mekiben, és abban a 8 órában sokszor van, hogy fáj a hátam, a cipő is nyomorít, az még utána sem az igazi, hogy kényelmesre váltottam, netán megélem a szabadnapot is, hogy ne kelljen hordani azt a borzalmas cipőt. Sőt, semmilyen cipőt. Áztatom, kenegetem, pihentetem, nyomogatom...
dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Hát megértelek és átérzem a helyzeted!
dec. 11. 18:22
 35/46 anonim ***** válasza:
Munkahelyváltást, mert ezektől mind alig lesz jobb.
jan. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy van egy bedolo bokad vsgy egy ludtalpad es ba az kezelve lenne nem fajna.

En talpvizsgalatot ajanlok es szemelyre szabott talpbetetet.

Ezen kivul pedig egy olyan cipot amibe ez a talpbetet belemegy es jol tartja a bokat.

Az is lehet hogy a tartásod rossz és attól fáj mindened mert nem jól terheled. Szóval egy ortopéd orvos megnézhetne

jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő kommenteket!
jan. 18. 18:08
 38/46 anonim ***** válasza:

Szia!

A felettem szólókhoz csatlakoznék.

Vannak ugyan jó tüneti szerek, de mindig az okot kéne megszüntetni.

Tudom a mai világban nem egyszerű ezt megtenni, de meg kell próbálni munkàt váltani. Az a baj, hogy ezek a szerek enyhítik picit a tüneteidet. De nem múlik el tőle. A sok állas miatt az izmaid, ízületeid tül vannak terhelve. Fájdalomcsillapító kenőcsök ezeken enyhítenek, de akkor is túl lesznek terhelve. Idősebb korodban ez nagyon le fog csapódni.

Szóval, ha teheted inkább vàlts munkát. Az lesz a gyógyulásod kulcsa, illetve hosszú távon is jobb lesz!🙂

febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van kedves utolsó válaszoló.:) Mondjuk nem is terveztem azért életem végéig itt melózni...:D
febr. 25. 11:43
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gondolom. Végülis ki szereti a fájdalmat.

Sajnos nem olyan egyszerű most ugrálni a munkahelyek között.

febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!