Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok állástól fáradt lábra mit...

Sok állástól fáradt lábra mit ajánlanátok? Főleg vádlira meg esetleg a boka környékére, de elől, a sípcsont körül?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 14:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Talpmasszázs is jó rá.
2023. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2023. máj. 7. 12:53
 13/46 anonim válasza:
100%
Detralex helyett van olcsóbbb alternatíva is, pl. a Jutavit Diozmin+Heszperidin 500 mg tabletta, nekem évek óta bevált.
2023. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Paczalos István ***** válasza:
100%

Nekem elég sokat kellett talpalnom az előző munkahelyemen, és ráadásul rossz minőségű acélbetétes bakancsban. Úgy birtam ki, hogy vettem zselés betétet, és amennyire csak lehetett szorosra fűztem a bakancsot, hogy ne tudjon venne csúszkálni egy tized millimétert se a lábam. Így nem fájt a talpam.

Plusz tip:

Felvétel előtt alapos púderezés, flanel zokni, és levétel után rögtön ezüst spré. A legolcsóbb gagyi deichman is jó, illettve néha ott is kapható Scholl géles talpbetét is

2023. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)
2023. máj. 13. 15:22
 16/46 A kérdező kommentje:
Amúgy kemény talajon (kövön) talpbetétként a puha, zselés a jobb, vagy esetleg a keményebb?
2023. máj. 14. 10:05
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire és hogy van-e problémád a bokáddal/térdeddel stb. Mert pl ha befelé fordulnak a bokáid (simán lehet, hogy nem is tudod) akkor a keményebb formatartóbb a jobb, amit méretre tudsz csináltatni gyógyászati boltban. De ahhoz szoktatni kell a lábat, napi max egy órával indítani, aztán a maradék időre átmenni zselésre. Memory foamot nem ajánlok, szerintem az semmire se jó (vagy legalábbis, amit mi eladtunk régen abban a boltban ahol dolgoztam egy pár éve az nem volt semmire se jó).

Ha nem kötelező a bakancs, akkor én egy futó cipőt ajánlok kemény betéttel. A cipő maga puha talpú és a kemény betét meg segít abban, hogy jó legyen a tartásod.

2023. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Értem. Igazság szerint a decatlonba vásároltam egy quechua "túracipőt", mert elég könnyű, meg kényelmes is. Most hogy erre váltottam, azért jobb a helyzet, valószínűleg az előző cipőm is közrejátszott abban, hogy fájtak nagyon a lábaim. Most sem túl jó még, de már jobb. Igazság szerint nincs úgy gond a bokámmal, térdemmel...Akkor inkább a kemény betétet ajánlanád?
2023. máj. 15. 18:04
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Előző vagyok. Van esetleg olyan cipőd, amit már több éve hordasz (sima mindennapi cipő, nem kell, hogy munka cipő legyen)? Nézd meg a talpát. Hol van elkopva? (Ha akarod és lefotózod akkor küldj ide egy linket és akkor jobban megnézhetjük. Az lenne a legjobb).


Azért kérdezem, mert egy régi cipő kopási mintájából meg lehet valamennyire állapítani, hogy van-e valami strukturális probléma a lábaidban. Őszintén én egy ideig egy sport boltban dolgoztam és eladtam futócipőket és nagyon sok embernek pronál (befelé fordul) a bokája.


A Decathlonos túracipő az jó, nekik nagyon könnyű bakancsaik tudnak lenni, szóval jól választottál szerintem.

2023. máj. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Fogyókúra, sport.
2023. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!